Ћого
ѕодписка
» » ћ≥жнародний фестиваль фотограф≥њ Street Art Photo 2017

ћ≥жнародний фестиваль фотограф≥њ Street Art Photo 2017

дата : 04-06-2017   /   ¬ыставки   /   просмотров: 693

ѕерший м≥жнародний фестиваль фотограф≥њ Street Art Photo 2017

÷е м≥жнародний проект, орган≥зований Ќац≥ональною сп≥лкою фотохудожник≥в ”кра≥ни та Ќац≥ональним ≥сторико-арх≥тектурним музеЇм Ђ и≥вська фортец€ї.
Street Art Photo 2017 - це 44 найкращ≥ роботи фотограф≥в з усього св≥ту, що њх в≥д≥брало жюр≥ дл€ експозиц≥њ у  иЇв≥ у музењ Ђ ињвська фортец€ї.

Street Art Photo 2017 - це три персональних виставки €скравих та абсолютно р≥зних фотохудожник≥в з Ўвейцар≥њ, Ўотланд≥њ та ”крањни. ” цьому проект≥ њх об`Їднав погл€д на  ињв.  и€нин ≈дуард —транадко презентуЇ виставку Ђ2017ї, швейцарець ћарсель Ўтайнер вперше у  иЇв≥ представл€Ї майже 20 роб≥т, об'Їднаних у сер≥ю Ђ ињв ÷юр≥х. —прийн€тт€ї. —т≥вен ƒженсен (Ўотланд≥€) експонуЇтьс€ ≥з життЇвими стоп-кадрами, €к≥ оформилис€ у виставку Ђћоментиї.

Street Art Photo 2017 - це нагородженн€ переможц≥в фестивалю та неформальне сп≥лкуванн€ з авторами та орган≥заторами, €ке в≥дбудетьс€ 16 червн€ о 16:00 на урочистому в≥дкритт≥.

∆юр≥ фестивалю:
≈дуард —транадко, √олова Ќ—‘’”, член Ќ—∆”, «аслужений прац≥вник культури ”крањни ( ињв, ”крањна);
фотограф Cт≥вен ƒженсен (≈д≥нбург, Ўотланд≥€);
ќлег ћалов, фотограф, мистецтвознавець ( ињв, ”крањна).

 оординатор п≥дсумковоњ виставки:

¬алер≥й Ћещинський, Ќ—‘’”, арт-директор Kievphotos-Hall
јдреса: Ќац≥ональнии ≥сторико-арх≥тектурнии музеи Ђ и≥вська фортец€ї м.  и≥в, вул. √осп≥тальна, 24а, тел.: дл€ дов≥док: +380(44)288-23-41.
≈кспозиц≥€ в≥дкрита дл€ в≥дв≥дуванн€: вт.-нд., з 10:00 до 18:00.
¬х≥д безкоштовний.

ѕерсональн≥ фотовиставки:

≈дуард —транадко\Eduard StranadkoЂ2017ї ѕошук нового баченн€ на ≥сторию м≥ста, крањни, держави, експерименти з технолог≥€ми та св≥тлом дають поштовх дл€ нового вираженн€ фотохудожника та його рефлекс≥њ про час, у €кому ми живемо. „и ув≥йде 2017 р≥к до Укалендар€ визначних рок≥вФ ¬сесв≥тньоњ ≥стор≥њ та €ким в≥н запамТ€таЇтьс€ нам, - ми д≥знаЇмос€ згодом. Ќараз≥ ми сам≥ визначаЇмо, €к≥ под≥њ ф≥ксувати ≥ €к≥ варто розгл€дати пильно.
≈дуард —танадко (28 вересн€ 1958 р.) - украњнський фотохудожник, голова Ќац≥ональноњ сп≥лки фотохудожник≥в ”крањни, «аслужений прац≥вник культури ”крањни, член Ќац≥ональних сп≥лок фотохудожник≥в (з 1989 року) та журнал≥ст≥в ”крањни.

ћарсель Ўтайнер\Marcel Steiner
Ђ ињв ÷юр≥х. —прийн€тт€ї /ЂKyiv Zrich. Perceptionї Ўироке поле ≥нтерес≥в фотографа допомагають йому жонглювати в≥зуальними образами, створювати багатогранн≥ реальност≥, балансуючи м≥ж ними та використовуючи Ур≥зн≥ мовиФ.
ѕерсонал≥зоване, витончене сприйн€тт€ св≥ту автору найкраще вдаЇтьс€ передавати через образи, форми та пластику ж≥ночого т≥ла, ≥мплантованого в урбан≥стичн≥ ландшафти. ÷≥ образи - наче застигл≥ у час≥ жести та думки ж≥нки, €к≥ зсувають сприйн€тт€ легким дотиком. —в≥тлини сер≥њ Ђ ињв ÷юр≥х. —прийн€тт€ї можуть трактуватис€ €к погл€д наскр≥зь через людину в контекст≥ ≥сторичних ландшафт≥в двох м≥ст:  иЇва, що справив €скраве враженн€ на кор≥нного мешканц€ ÷юр≥ха.
ћарсель Ўтайнер (3 листопада 1963 р.) - швейцарський фотохудожник, член обТЇднанн€ фотохудожник≥в кантону ÷юр≥х.

—т≥вен ƒженсен /Steven Jensen
Ђћоментиї/ЂMonentsї —тр≥т-фотограф, пристрасть €кого, переважно, зосереджена на документуванн≥ хрон≥ки вулиць. ¬≥н полюбл€Ї експериментувати з≥ св≥тлом, контрастом та кольором та полюЇ на незвичайне у звичайних буденних сценах. ¬иставка Ђћоментиї це роботи виконан≥ фотографом за останн≥ чотири роки у р≥дному м≥ст≥ ≈динбурз≥, а також на вулиц€х украњнських м≥ст Ц ѕолтави, ’аркова та ќдеси.

Cover poster - Valery Leshchynsky, 2017
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив