Ћого
ѕодписка
» » Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї - фотовиставка ќлександра „апцева

Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї - фотовиставка ќлександра „апцева

дата : 09-08-2018   /   ¬ыставки   /   просмотров: 121
ўќ: фотовиставка ќлександра „апцева Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї
ƒ≈:  ињвська публ≥чна б≥бл≥отека ≥м. ћ.¬. √ќ√ќЋя, вул. ¬елика ¬асильк≥вська, 136,  ињв, ”крањна, тел. +38(044)529-14-73
 ќЋ»: 20 серпн€ - 06 вересн€ 2018 року. з 11:00 до 19:00 (кр≥м суботи)
¬’≤ƒ: в≥льний

ѕрезентац≥€ фотовиставки Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї в≥дбудетьс€ 28 серпн€ 2018 року, о 18:30 в прим≥щенн≥  ињвськоњ публ≥чноњ б≥бл≥отеки ≥м. ћ.¬. √ќ√ќЋя.

ƒо данноњ фотовиставки вв≥йшли роботи з арх≥ву автора р≥зних рок≥в. Ћюбов до ”крањни, щире захопленн€ њњ людьми, дозвол€Ї ќлександру бачити в кожному з нас щось нове, красиве, неповторне. —постережливий фотохудожник вже багато рок≥в в≥дтворюЇ в фотозн≥мках л≥н≥њ нашого настрою, характерн≥ особливост≥, р≥дн≥ ≥ так≥ дорог≥ риси кожного образу - ≥нод≥ в жарт≥вливому тон≥, ≥нод≥ з сумом, але правдиво ≥ документально. ÷€ виставка присв€чена украњнц€м ≥ в≥дображаЇ красоту душ≥ нашого народу.

фотограф ќлександр „апцев ѕро автора:

ќсновну профес≥йну п≥дготовку €к фотограф ќлександр „апцев отримав в ≤нститут≥ п≥сл€дипломноњ осв≥ти сфери побутового обслуговуванн€ населенн€ на кафедр≥ Ђ’удожн€ фотограф≥€ ≥ фотовиробництвої, €кий зак≥нчив з в≥дзнакою (2004 р).
« 2006 р ќлександр Ї членом —п≥лки фотохудожник≥в ”крањни, працював секретарем правл≥нн€ з творчих питань ≥ займавс€ орган≥зац≥Їю фотовиставок ≥ фотоконкурс≥в та попул€ризац≥Їю украњнського фотомистецтва. Ќезважаючи на молодий в≥к, в≥н фотографуЇ вже понад 30 рок≥в! —права в тому, що перший фотоапарат потрапив до рук ќлександра, коли йому було лише 7 рок≥в, ази ж фотомистецтва в≥н отримував ще з 11-р≥чного в≥ку в фотогуртку при завод≥ Ђ”кркабельї. ¬же через р≥к у 1984 р. його роботи були представлен≥ на м≥ськ≥й виставц≥ юннат≥в у розд≥л≥ Ђјрх≥тектураї, де в≥н отримав своЇ перше призове м≥сце. ¬ 1988-1993 р.р. роботи молодого автора служили ≥люстрац≥€ми дл€ газет Ђ¬еч≥рн≥й  ињвї, Ђ иевские ведомостиї, а в 1997 р в≥н працюЇ над проектом Ђ ињв веч≥рн≥йї (сп≥льно з јќ«“ Ђ‘удж≥ —порт —туди€ї). ÷е й було знаковою под≥Їю в творчому ≥ профес≥йному розвитку ќлександра „апцева.
Ќа сьогодн≥ ќлександр працюЇ в р≥зних жанрах фотограф≥њ, любить подорожувати з фотоапаратом по ”крањн≥, поповнюючи св≥й арх≥в в р≥зних мальовничих куточках крањни. « 1997 року ≥ дал≥, особливо з 2000-х рок≥в почалась пл≥дна сп≥впрац€ з в≥домими видавництвами, агентствами, журналами, фотобанками. ќлександр також активно працюЇ в жанр≥ Ђ¬ес≥льна фотограф≥€ї, с≥мейний, дит€чий портрет, репортажЕ
« 2008 року його натхненн€м, душевною та духовною п≥дтримкою в робот≥ стала дружина ќлес€, з €кою вони разом виховують син≥в ћихайла (2009 р.н.),ќлес€ (2012 р.н).

фотовиставка Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї
фотовиставка Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї
фотовиставка Ђћ≈Ћќƒ≤ѓ ƒ”Ў≤ї

 уратор проекту:
Valery Leshchynsky, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

ѕартнери проекту:
Ќац≥ональна сп≥лка фотохудожник≥в ”крањни
ART - об'Їднанн€ ЂKievphotos-Hall 2012ї
 ињвська Ўкола ‘отограф≥њ
√ќ ЂЌезалежна  рањнаї
”крањнський ÷ентр ‘отом≥стецтва

ћед≥а-п≥дтримка:

fotokiev.info
kiev-holidays.com.ua

≤нформац≥йна п≥дтримка:
fotoafisha.com
журнал Ђћ≥жнародний туризмї

“итульний спонсор:
L & V Studi
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив