Ћого
ѕодписка
» » ‘отовиставка Ђ„ерн≥г≥вська пал≥траї

‘отовиставка Ђ„ерн≥г≥вська пал≥траї

дата : 13-07-2018   /   ¬ыставки   /   просмотров: 97
фотовиставка Ђ„ерн≥г≥вська пал≥траї у  ињв≥

ўќ: фотовиставка Ђ„ерн≥г≥вська пал≥траї
ƒ≈:  ињвська б≥бл≥отека ≥м. ¬. ¬инниченка, вул.  удр€вська 2,  ињв, ”крањна
 ќЋ»: 23.06 - 21.07 2018 року, з 11:00 до 18:00, пт., нд. - вих≥дн≥
¬’≤ƒ: в≥льний

‘отовиставка Ђ„ерн≥г≥вська пал≥траї складаЇтьс€ з 40-ка фотороб≥т 22-х член≥в фотоклубу Ђѕрекрасне поручї. „ерез р≥зножанров≥ фотограф≥њ фотоклуб≥вц≥ постаралис€ показати красу свого р≥дного „ерн≥гова та його околиць.

„ерн≥г≥в Ї одним з найдавн≥ших м≥ст ”крањни та —х≥дноњ ™вропи. …ого писемна ≥стор≥€ нал≥чуЇ понад 1100 рок≥в. ÷е ун≥кальне м≥сто, €ке нагадуЇ величезний музей п≥д в≥дкритим небом, повним арх≥тектурних памТ€ток старовини. …ого справд≥, без переб≥льшень, варто побачити кожному.

≤сторична справка:


‘отоклуб Ђѕрекрасне поручї було створено за ≥н≥ц≥ативи „ерн≥г≥вськоњ м≥ськоњ б≥бл≥отеки ≥м. ћ.  оцюбинського та в≥домих черн≥г≥вських фотомайстр≥в, член≥в Ќ—‘’” ћиколи “урчина та ¬≥ктора  ошмала у 2012 роц≥.

–оботи член≥в фотоклубу Ђѕрекрасне поручї були представлен≥ на м≥ських, обласних, загальноукрањнських та м≥жнародних фотовиставках. “акож фотоклуб≥вц≥ ставали переможц€ми та лауреатами багатьох фотоконкурс≥в.

‘отоклуб в≥дкритий дл€ ус≥х, хто ц≥кавитьс€ фотограф≥Їю. …ого в≥дв≥дують люди р≥зного в≥ку: в≥д молод≥ до пенс≥онер≥в, €к≥ сформувалис€ у згуртований творчий колектив. ѕрактикуютьс€ вињзн≥ зас≥данн€, в≥дв≥дуванн€ мистецьких заход≥в та зустр≥ч≥ з ц≥кавими людьми.

ЅажаЇмо приЇмного перегл€ду фотовиставки та ласкаво просимо до „ерн≥гова!
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив