Ћого
ѕодписка
» » Ђƒ∆≈–≈Ћј Ќј“’Ќ≈ЌЌяї ќлександра «адираки

Ђƒ∆≈–≈Ћј Ќј“’Ќ≈ЌЌяї ќлександра «адираки

дата : 13-04-2018   /   ¬ыставки   /   просмотров: 306
ўќ: фотовиставка Ђƒ∆≈–≈Ћј Ќј“’Ќ≈ЌЌяї
ƒ≈:† јрт-клуб Ђ¬идиво й виної, ÷ентральний Ѕудинок ’удожника, 4 поверх, вул. —≥чових —тр≥льц≥в 1-5,  ињв, ”крањна
 ќЋ»: 15 - 21 кв≥тн€ 2018, 17:30 - 22:30 (щодн€, кр≥м понед≥лка)
¬’≤ƒ: в≥льний

15 кв≥тн€ 2018 року, о 17:00 запрошуЇмо на в≥дкритт€ фотовиставки Ђƒ∆≈–≈Ћј Ќј“’Ќ≈ЌЌяї, автор ќлександр «адирака (”крањна).

Ђ¬ажко збер≥гати зле в серц≥, коли в св≥т≥ так багато краси. ≤нколи мен≥ здаЇтьс€, що € бачу њњ всю - ≥ це стаЇ нестерпним. ћоЇ серце наповнюЇтьс€ нею, €к пов≥тр€на кул€, €ка от-от лусне... ≤ тод≥ € перестаю протисто€ти њй. ≤ вона просочюЇтьс€ кр≥зь мене под≥бно дощу. ≤ € не в≥дчуваю н≥чого, кр≥м под€ки за кожну хвилину мого житт€...ї

ќлександр «адирака

фотограф ќлександр «адирака ѕро автора:
ќлександр «адирака ще з≥ шк≥льноњ лави захопивс€ фотограф≥Їю ≥ не втратив любов до нењ в ≥нститут≥ ( ѕ≤), €кий зак≥нчив з в≥дзнакою. “ам же, можна сказати, фотограф≥€ стала його профес≥Їю - в≥н став публ≥куватис€ в ≥нститутськ≥й газет≥.

ќлександр профес≥йно займаЇтьс€ фотограф≥Їю з 1975 року. ѕаралельно активно займавс€ спортом, в≥д≥гравши близько 20 сезон≥в в командах вищоњ л≥ги чемп≥онату —–—– з регб≥, став майстром спорту —–—–. - зв≥дси й любов до спортивноњ фотограф≥њ. ” 2005 роц≥ Ќќ  ”крањни визнав його найкращим спортивним фотокореспондентом ”крањни, а ¬ерховна –ада ”крањни нагородив ѕочесною грамотою.

—ьогодн≥ основний напр€мок роботи ќлександра «адираки це рекламна фотозйомка, фотосес≥њ публ≥чних людей дл€ PR - компан≥й ≥ публ≥кац≥й в журналах. „асто його фотороботи можна побачити на б≥гбордах ≥ плакатах, на стор≥нках журнал≥в ≥ перекидних календар≥в. ƒв≥ч≥ був визнаний г≥дним головноњ нагороди на фестивал≥ реклами Ђ«олотий проф≥льї.

ќлександр не залишаЇ без уваги ≥ ≥нш≥ теми дл€ душ≥ - фотографуЇ пейзаж≥ ≥ оголену натуру. ¬идавництво Ђƒ≥алектикаї, оц≥нивши ориг≥нальний ≥ творчий п≥дх≥д до створенн€ фотороб≥т на тему Ќё, запропонувало йому написати книгу, де б в≥н зм≥г под≥литис€ з читачами своњми секретами.  нига над≥йшла в продаж в 2007 роц≥ ≥ користувалас€ великою попул€рн≥стю.

Ќа м≥жнародних салонах ≥ в≥тчизн€них виставках роботи ќлександра «адираки не раз в≥дзначалис€ медал€ми та призами. ќлександр Ї членом —п≥лки фотохудожник≥в ”крањни з 1991р.

автор ќлександр «адирака
автор ќлександр «адирака
автор ќлександр «адирака
автор ќлександр «адирака
автор ќлександр «адирака
 уратор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative / Art Director в Kievphotos-Hall

ѕартнери проекту:
Ќац≥ональна сп≥лка фотохудожник≥в ”крањни
ART - об'Їднанн€ ЂKievphotos-Hallї
јрт-клуб Ђ¬идиво й виної
 ињвська Ўкола ‘отограф≥њ,
”крањнський ÷ентр ‘отомистецтва

ћед≥а-п≥дтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

≤нформац≥йна п≥дтримка:
журнал Ђћ≥жнародний туризмї
проект Ђ”крањнська ‘отограф≥€ї
fotoafisha.com

“итульний спонсор:
L & V Studio

 онсультац≥€ ≥ куп≥вл€ авторських фотороб≥т:
јрт-клуб Ђ¬идиво й виної, тел.: +38 066 355 1847
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив