Ћого
ѕодписка
» » ‘отовиставка Ђƒ≥ти на л≥н≥њ з≥ткненн€ї

‘отовиставка Ђƒ≥ти на л≥н≥њ з≥ткненн€ї

дата : 28-03-2018   /   ¬ыставки   /   просмотров: 159
Ђƒ≥ти на л≥н≥њ з≥ткненн€ї фотовиставка

ўќ: фотовиставка Ђƒ≥ти на л≥н≥њ з≥ткненн€ї
ƒ≈: ÷ентр сучасного мистецтва ≥м.  уњндж≥, пр. ћеталург≥в 25, ћар≥уполь, ”крањна
 ќЋ»: 3-14 кв≥тн€ 2018
¬’≤ƒ: в≥льний

3 кв≥тн€ о 15:00 в ÷ентр≥ сучасного мистецтва ≥м.  уњндж≥, ћ≥жнародний  ом≥тет „ервоного ’реста (ћ „’) в≥дкриваЇ в ћар≥упол≥ фотовиставку Ђƒ≥ти на л≥н≥њ з≥ткненн€ї, мета €коњ привернути увагу громадськост≥ до проблеми доступу до осв≥ти в зон≥ конфл≥кту.

¬иставка складаЇтьс€ з роб≥т пТ€ти мар≥упольських фотограф≥в:
- ќрлов —ерг≥й (ћЌ‘  Ѕерег)
- Ѕережний ќлександр (ћ‘  ћј“–»÷я-ћ)
- ‘≥л≥н ёр≥й (ћ‘  ћј“–»÷я-ћ)
- “ет€на Ўирас (ћ „’)
- ™вген Ќосенко (ћ „’)
‘отограф≥њ ≥люструють житт€ д≥тей, що живуть вздовж л≥н≥њ з≥ткненн€, та проблеми, що впливають на њхнЇ повс€кденне житт€ та доступн≥сть осв≥ти. ќзнайомитис€ з фотовиставкою можна з 3 по 14 кв≥тн€, вх≥д в≥льний.

„имало шк≥л, дит€чих садк≥в та ≥нших навчальн≥ заклади на —ход≥ ”крањни постраждали в≥д збройного конфл≥кту, де€к≥ з них були пошкоджен≥ внасл≥док обстр≥л≥в. ѕ≥сл€ майже чотирьох рок≥в з початку конфл≥кту осв≥тн≥ установи все ще п≥ддаютьс€ нападу, залишаючи студент≥в та викладач≥в без належного захисту. ƒл€ багатьох д≥тей дорога до школи кожного дн€ супроводжуЇтьс€ невиправданими ризиками, що стають на перешкод≥ осв≥тнього процесу.

¬ межах б≥льш широкоњ концепц≥њ Ђƒоступ до осв≥тиї украњнська делегац≥€ ћ „’ впровадила програму ЂЅезпечн≥ш≥ школиї, що реал≥зуЇтьс€ по обидв≥ сторони в≥д л≥н≥њ з≥ткненн€. ћ „’ застосовуЇ м≥ждисципл≥нарний п≥дх≥д з метою покращенн€ безпеки шк≥л та дитсадк≥в, а також допомагаЇ створити дружню атмосферу дл€ д≥тей. ѕрограма ЂЅезпечн≥ш≥ школиї також спр€мована на п≥двищенн€ ≥нформованост≥ учн≥в та вчител≥в про ≥снуюч≥ ризики, вдосконаленн€ процедур евакуац≥њ, посиленн€ психолог≥чноњ ст≥йкост≥ д≥тей та дорослих.

ƒ≥€льн≥сть, що зд≥йснюЇтьс€ в рамках програми ЂЅезпечн≥ш≥ школиї, безпосередньо в≥дпов≥даЇ потребам д≥тей та тих, хто про них п≥клуЇтьс€ - хто найб≥льше постраждав в≥д конфл≥кту. ќсновн≥ заходи включають в себе: зан€тт€ з м≥нноњ небезпеки, сес≥њ, спр€мован≥ на наданн€ соц≥ально-психолог≥чноњ п≥дтримки та п≥дготовки вчител≥в, розповсюдженн€ навчальних матер≥ал≥в, захист в≥кон в≥д розбитт€ шл€хом њх укр≥пленн€, ремонт/в≥дновленн€ осв≥тньоњ ≥нфраструктури, покращенн€ умов у прим≥щенн€х шк≥льних кухонь, створенн€ безпечних ≥грових майданчик≥в, наданн€ ≥грового й спортивного обладнанн€, облаштуванн€ шк≥льних п≥двал≥в або ≥мпров≥зованих укритт≥в, проведенн€ трен≥нг≥в з наданн€ першоњ допомоги й наданн€ в≥дпов≥дних набор≥в.

« 2015 року програма ЂЅезпечн≥ш≥ школиї охопила 190 осв≥тн≥х установ уздовж контактноњ л≥н≥њ прот€жн≥стю 470 км. ѕрот€гом попереднього року ћ „’ надав у тому числ≥ ≥ таку допомогу:

- проведено 31 зан€тт€ з м≥нноњ небезпеки, що охопили 3238 учн≥в та вчител≥в;
- проведено 17 сес≥й, спр€мованих на наданн€ соц≥ально-психолог≥чноњ п≥дтримки та п≥дготовки вчител≥в;
- було розповсюджено 1510 буклет≥в та 190 плакат≥в про м≥нну небезпеку;
- були зам≥нен≥ 154 в≥кна та 6 дверей;
- 146 в≥кон були укр≥плен≥ вибухозахисною пл≥вкою;
- надано 20 куб≥чних метр≥в дров дл€ опаленн€;
- одна школа була забезпечена електричним генератором;
- був в≥дремонтований дах одн≥Їњ школи.

ћ≤∆Ќј–ќƒЌ»…  ќћ≤“≈“ „≈–¬ќЌќ√ќ ’–≈—“ј (ћ „’)

’“ќ ћ»?
ћ≥жнародний  ом≥тет „ервоного ’реста (ћ „’) Ї неупередженою, нейтральною та незалежною орган≥зац≥Їю, ц≥л≥ й задач≥ €коњ мають виключно гуман≥тарний характер ≥ пол€гають в тому, щоб захищати житт€ й г≥дн≥сть людей, €к≥ постраждали через збройн≥ конфл≥кти та ≥нш≥ ситуац≥њ насильства, ≥ надавати њм допомогу. ѕоширюючи та укр≥плюючи гуман≥тарне право й ун≥версальн≥ гуман≥тарн≥ принципи, ћ „’ докладаЇ ус≥х зусиль, щоб запоб≥гти стражданн€м людей. ћ „’, заснований у 1863 р., стоњть б≥л€ виток≥в ћ≥жнародного руху „ервоного ’реста ≥ „ервоного ѕ≥вм≥с€ц€. ћ „’ надано повноваженн€ зд≥йснювати свою д≥€льн≥сть в крањнах, що постраждали в≥д збройних конфл≥кт≥в та ≥нших ситуац≥й насильства. ћ „’ присутн≥й у б≥льш н≥ж 80 крањнах, де працюЇ майже 13000 наших сп≥вроб≥тник≥в. Ѕ≥льш н≥ж 300 сп≥вроб≥тник≥в працюють в наших оф≥сах у  иЇв≥, —ловТ€нську, —ЇвЇродонецьку, ћар≥упол≥, ƒонецьку, Ћуганську та ќдес≥.

ўќ ћ» –ќЅ»ћќ?
- ƒопомога найуразлив≥шим категор≥€м населенн€ в подоланн≥ економ≥чних труднощ≥в;
- ѕ≥дтримка системи охорони здоровТ€;
- –обота в €кост≥ нейтрального посередника;
- ѕошук зниклих безв≥сти ос≥б;
- ѕоширенн€ поваги до медичних установ та медичних прац≥вник≥в;
- «ахист цив≥льного населенн€;
- «ахист людей в≥д м≥н та боЇприпас≥в, що не роз≥рвалис€;
- —п≥впрац€ з “овариством „ервоного ’реста ”крањни.
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив