Ћого
ѕодписка
» » Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї

Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї

дата : 21-03-2018   /   ¬ыставки   /   просмотров: 195


ўќ:†фотовиставка Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї
ƒ≈: јрт-клуб Ђ¬идиво й виної, ÷ентральний Ѕудинок ’удожника, вул. —≥чових —тр≥льц≥в 1-5, 4 поверх,  ињв, ”крањна
 ќЋ»:†презентац≥€ та в≥дкритт€ - 24 березн€ 2018, о 17:00
¬’≤ƒ: в≥льний

Ќа фотовиставц≥ представлено фотограф≥њ 16 храм≥в, розташованих у р≥зних куточках „ерн≥гово-—≥верськоњ земл≥, €к≥ побудован≥ у р≥зн≥ часи Ц в≥д тис€ч≥ рок≥в тому до сучасних, ≥ представл€ють р≥зн≥ арх≥тектурн≥ стил≥. ‘отограф≥њ виконан≥ у р≥зних стил€х з метою п≥дкреслити, на думку автора, арх≥тектурн≥ особливост≥ конкретноњ споруди та њњ зв'€зок з оточенн€м.

ѕрот€гом стол≥ть в ”крањн≥ храми були не т≥льки м≥сцем дл€ рел≥г≥йних культ≥в, але й значно б≥льшим - вз≥рцем арх≥тектурноњ думки, витворами буд≥вельного мистецтва, Ђм≥сц€ми силиї, зв'€зку з чимось б≥льш всеос€жним, н≥ж власне Ђяї. ” де€кому сенс≥ нав≥ть можна сказати, що украњнськ≥ храми ≥ дос≥ Ї нат€ком на €зичництво - на поклон≥нн€ сам≥й споруд≥ ≥ м≥сцю, де вона розташована. ѕ≥дтвердженн€м цьому Ї те, що прот€гом багатьох стол≥ть переважною б≥льш≥стю мурованих споруд в ”крањн≥ були майже виключно храми, саме у храмовому буд≥вництв≥ було розроблено Їдиний украњнськ≥й арх≥тектурний стиль, €кий став в≥домим у св≥т≥ Ц украњнське бароко.

’рам €к м≥сце, €к споруда наст≥льки важливий дл€ особистост≥ украњнц€, що на в≥дм≥ну в≥д переважноњ б≥льшост≥ культур, де головною у в≥р≥ Ї особа св€щеника, в ”крањн≥ кажуть Ђп≥ти до церквиї. «наход€чись б≥л€ храм≥в черн≥говос≥верськоњ земл≥ в≥дчуваЇш пот€г до роздум≥в над питанн€ми етики ≥ морал≥, над ген≥Їм людей, €к≥ спромоглись задумати та створити споруди, що й дос≥ захоплюють нащадк≥в, над €скравим зв'€зком задуму творц€ споруди ≥ навколишнього середовища - природи, рельЇфу, забудови.

ѕро автора:
јндр≥й ћайковський, 40 рок≥в, проживаЇ у м. „ерн≥г≥в, ”крањна. “ревел-арт-фотограф, засновник фотомайстерн≥ Ђћайк ѕодорожникї. ‘отограф-самоук, фотографуЇ з 7 рок≥в, пост≥йно вдосконалюЇтьс€ у техн≥ц≥ фотограф≥њ та пост-обробки. ≤нженер-дорожник (маг≥стр у сфер≥ дорожнього буд≥вництва), профес≥йний управл≥нець (диплом з в≥дзнакою по менеджменту орган≥зац≥й), сертиф≥кований коуч (питанн€ особистоњ ефективност≥). ѕодорож≥ також Ї одним з улюблених зан€ть починаючи з 10-м≥с€чного в≥ку. «находить сенс фотограф≥њ у тому, щоб гл€дач отримав з нењ дещо б≥льше, н≥ж те, що безпосередньо зображене. ”люблений висл≥в - ЂЋюдина Ї сумою м≥сць, €к≥ вона пропустила через своЇ серцеї.
¬≥ддаЇ перевагу фотограф≥њ €к засобу дл€ донесенн€ свого баченн€, оск≥льки зображенн€ на фотограф≥њ, €ке вражаЇ гл€дача, базуЇтьс€ на реальному кадр≥, ≥ це даруЇ гл€дачев≥ обірунтовану над≥ю на те, що диво ≥снуЇ насправд≥. ƒ≥€льн≥сть фотомайстерн≥ спр€мована на створенн€ авторських фотокартин, фотокниг та фотоальбом≥в, присв€чених ландшафтам, природ≥, арх≥тектур≥ ”крањни. ∆овтий лист, що тремтить на в≥тр≥, сн≥жна ковдра пол€, пов≥льний л≥тн≥й туман, сумн≥ статуњ в ос≥нньому парку, виразний фасад старого будинку, елегантне дерево на берез≥ швидкоњ р≥чки. ѕоверненн€ людин≥ краси цих момент≥в Ц безц≥нне. Ќаше завданн€ Ц в≥ддзеркалити дл€ гл€дача св≥т, частиною €кого людина Ї, але в €кому нараз≥ вона в≥дсутн€, ≥ викликати у гл€дача власн≥ нов≥ думки, емоц≥њ та в≥дчутт€.

фотовиставка Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї
фотовиставка Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї
фотовиставка Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї
фотовиставка Ђ’–јћ» ƒ”Ў≤ —≤¬≈–—№ ќѓ...ї
 уратор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative / Art Director в Kievphotos-Hall

ѕартнери проекту:
Ќац≥ональна сп≥лка фотохудожник≥в ”крањни
ART - об'Їднанн€ ЂKievphotos-Hallї
јрт-клуб Ђ¬идиво й виної
 ињвська Ўкола ‘отограф≥њ
”крањнський ÷ентр ‘отомистецтва

ћед≥а-п≥дтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

≤нформац≥йна п≥дтримка:
журнал Ђћ≥жнародний туризмї
проект Ђ”крањнська ‘отограф≥€ї
fotoafisha.com

“итульний спонсор:
L & V Studio

 онсультац≥€ ≥ куп≥вл€ авторських фотороб≥т:
јрт-клуб Ђ¬идиво й виної, тел.:+38 066 355 1847
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив