Ћого
ѕодписка
» » Ђ≈лемент порожнеч≥ї - фотопроект ќлександра ѕаньковц€

Ђ≈лемент порожнеч≥ї - фотопроект ќлександра ѕаньковц€

дата : 22-10-2017   /   ¬ыставки   /   просмотров: 333
Ђ≈лемент порожнеч≥ї ќлександр ѕаньковць

‘отопроект Ђ≈лемент порожнеч≥ї ќлександра ѕаньковц€ на арт-€рмарц≥ PhotoKyiv 2017


¬ сусп≥льств≥ ≥снуЇ дуже багато р≥зного роду сумн≥вних ≥дей ≥ принцип≥в, що методично завантажують в наш≥ голови €к ц≥нност≥, котр≥ мають стати основою ≥ сенсом бутт€. ѕроходить час. „уж≥ ≥дењ ≥ ц≥нност≥ ц≥лком заповнюють внутр≥шн≥й св≥т. ≤ ось, коли настаЇ момент, що потребуЇ в≥д людини в≥дпов≥дальност≥ ≥ сприйн€тт€ реального житт€ без ≥люз≥й, в тому вигл€д≥, €к воно ≥снуЇ насправд≥, ми ви€вл€Їмо в соб≥ зам≥сть вол≥ до бездоганност≥ р≥шень ≥ д≥й тотальну порожнечу, €ку старанно культивували, св≥домо чи н≥, багато часу... ј ви замислювались над тим, що в будь-€кий момент можна послати п≥д три чорти ≥з свого житт€ все що завгодно? ¬ будь-€кий час. ћиттЇво.

‘отограф≥њ зроблено в 2014 р.

ќлександр ѕаньковець Ц фотограф та художник з Ћуцька. ѕрацюЇ в жанр≥ концептуального фото, досл≥джуючи особист≥ рефлекс≥њ людини в контекст≥ соц≥альних €вищ в сучасн≥й, пост-рад€нськ≥й, ”крањн≥, ≥, також, уже в в≥дрив≥ в≥д соц≥ального, акцентуЇ на гармон≥њ т≥ла, його природн≥й енергетиц≥ та взаЇмозв'€зку з середовищем.

јрт-€рмарка Photo Kyiv 2017 Ц перша в ”крањн≥ профес≥йна арт-€рмарка фотомистецтва, буде проходити 2-5 листопада 2017 р. в  иЇв≥ в б≥знес-комплекс≥ Ђ“оронто- ињвї за адресою вул. ¬елика ¬асильк≥вська, 100.

≈кспозиц≥€ фотопроекту орган≥зована агентством ЂTarasov & Krakovichї.
ѕо вс≥х питанн€х зв'€зуйтесь: 050-687-0537, 067-103-3003, www.ukrphoto.info
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив