Лого
Подписка
» » » БУДЖАК 2021, вже вкотре…

БУДЖАК 2021, вже вкотре…

дата : 19-09-2021   /   Обучение / Фотовстречи   /   просмотров: 117
На початку вересня в Арцизі, що на Одещині, відбувся семінар-практикум фотоклубів і фотоаматорів України «Буджак-2021», засновником, організатором та натхненником якого є Володимир Коваль – керівник місцевого фотоклубу з аналогічною назвою.

Розпочалася вся ця історія у 1987 році – відтоді учасники народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці практично щоразу беруть участь у цьому масштабному заході. Раніше частими гостями Буджацького краю були ще й фотоаматори Естонії, Білорусі, Молдови та Росії - в ті роки збиралося більше сотні учасників...

Цьогорічне свято фотографії відбувалося всімнадцяте!

10-12 вересня 2021 року, окрім постійної фотозйомки зранку до вечора, були наповнені цікавими екскурсіями в храми, музеї, на підприємства і заходами. Зокрема учасники відвідали Жебріянську бухту, Вилкове, дельту Дунаю, древню Кілію, провели бліц-конкурси клубних і авторських колекцій, познайомилися з творчістю Лесі Українки завдяки лекції професорки Галини Вокальчук (Рівне) до 150-річчя поетеси.

Цьогорічний зліт зібрав сорок сім фотографів. «Колумб» представляв Микола Калитчук, а на виставці «О, яка жінка!» (всього було представлено дев’яносто фото), окрім його роботи, ще експонувалися фотороботи Ростислава Кондрата, Тетяни Павлик, Івана Постоловського і Яреми Проціва. Роботи колумбівців відзначені чималою кількістю нагород: три медалі та чотири дипломи. Приємно відзначити, що всі згадані автори є членами Національної спілки фотохудожників України, як і організатор цього дійства Володимир Коваль.

     
Детальніше про цю подію на сайті народного фотоклубу «Колумб».
Комментариев: 0
Добавить комментарий
  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив