Ћого
ѕодписка
» » »  онцептуальна фотограф≥€ з Ѕерегу —келет≥в на KyivPhotoWeek 2018

 онцептуальна фотограф≥€ з Ѕерегу —келет≥в на KyivPhotoWeek 2018

дата : 10-10-2018   /   ‘отовстречи / ¬ыставки   /   просмотров: 198

24-28 жовтн€ 2018 в≥дбудетьс€ ƒругий ћ≥жнародний ‘орум фотограф≥њ KyivPhotoWeek 2018, в €кому в≥зьмуть участь украњнськ≥ та заруб≥жн≥ фотографи.

ћетою щор≥чного ‘оруму Ї попул€ризац≥€ фотограф≥њ в ”крањн≥, формуванн€ комерц≥йного попиту на украњнське фотомистецтво. ‘орум в≥дбудетьс€ в комплекс≥ Toronto-Kyiv (вул. ¬елика ¬асильк≥вська, 100). ¬≥дкритт€ - 24 жовтн€ о 19-00.

«начну частину експозиц≥њ ‘оруму складе концептуальна фотограф≥€ Ц одна з сучасних тенденц≥й у св≥тов≥й фотограф≥њ. Ѕудуть представлен≥ роботи ќлександра  лименко, ≤гор€ √усева, —ерг≥€ “умасова. ћайстер фотограф≥њ з јвстр≥њ ѕетер Ћаглер продемонструЇ свою колекц≥ю фотограф≥чних абстракц≥й.

” основн≥й експозиц≥њ в≥домий украњнський фотограф ≤гор √айдай представить нов≥ роботи з р≥зних проект≥в, €к≥ дос≥ не демонструвалис€. ќсобливо вразить гл€дача св≥тлина з проекту Ђ–азомї, на €к≥й закарбовано б≥льше тис€ч≥ д≥тей-сир≥т, €к≥ сп≥вають у хор≥.

Ќайкращий фотограф Ќепалу √орак Ѕ≥ста продемонтструЇ своњ замальовки з житт€ в г≥рськ≥й крањн≥ та проведе майстер-класс.

¬лад “узов, арт-директор форуму KyivPhotoWeek, арт-дилер, куратор: Ђ«ах≥дний ринок дуже схильно ставитьс€ до концептуального фотомистецтва, в≥дсл≥дковуЇ ≥ щиро приймаЇ нов≥ роботи.—уми гонорар≥в за €к≥, ≥нод≥ дос€гають дек≥лькох м≥льйон≥в. яскравий приклад: за Ђ–ейн-2ї јндреас √урск≥, випускник в≥домоњ ƒюссельдорфськоњ школи мистецтв, отримав б≥льше чотирьох м≥льйон≥в долар≥в. ” рамках спец≥ального проекту ЂNamib.Adstractї украњнський фотограф —ерг≥й “умасов продемонструЇ п≥дб≥рку абстрактних пейзаж≥в з пустел≥ Ќам≥б, виконаних саме в дус≥ ц≥Їњ школиї.

Ќараз≥, ми продовжуЇмо створювати моду на фотограф≥ю та привертати увагу до цього виду мистецтва покупц≥в та колекц≥онер≥в, а також зах≥дних галерейї.

 атерина “умасова, директор-координатор форуму KyivPhotoWeek: Ђ‘отографам потр≥бна платформа, щоб демонструвати своњ роботи, зустр≥чатись з гл€дачами, потенц≥йними покупц€ми, кураторами та галеристами. ћи створювали ‘орум KyivPhotoWeek саме таким комун≥кац≥йним простором, за допомогою €кого украњнська фотограф≥€ знайде шл€х до св≥тових мистецьких ринк≥в. ≤ ми йдемо цим шл€хомї.

ќрган≥затори форуму вважають, що ”крањна маЇ вс≥ можливост≥ дл€ створенн€ та п≥дтримки такого ц≥кавого св≥тового тренду у фотомистецтв≥ та галуз≥ фотограф≥њ в ц≥лому. јле дл€ цього потр≥бно пройти певний шл€х.

¬ ”крањн≥, на в≥дм≥ну в≥д «аходу, немаЇ сформованого попиту на фотомистецтво. јле за результатами першого KyivPhotoWeek 2017, можна зробити висновок, що фотограф≥€ починаЇ займати достойне м≥сце серед б≥льш традиц≥йних вид≥в мистецтв, про що св≥дчать фотовиставки, €к≥ почали проходити по вс≥й ”крањн≥ з б≥льшим часовим ≥нтервалом. ÷е гарний знак, €кий означаЇ, що ми рухаЇмос€ в правильному напр€мку, розгойдуючи ма€тник фотомистецтва в ”крањн≥. ќрган≥затори форуму вважають, що ”крањна маЇ вс≥ можливост≥ дл€ створенн€ та п≥дтримки такого ц≥кавого св≥тового тренду у фотомистецтв≥ та галуз≥ фотограф≥њ в ц≥лому. јле дл€ цього потр≥бно пройти певний шл€х.

” рамках ‘оруму пройдуть сем≥нари та майстер класи в≥д пров≥дних украњнських митц≥в, зустр≥ч≥ з метрами та ≥нш≥ заходи.

√енеральний ѕартнер Ц  омплекс Ђ“оронто- ињвї.

ѕрограма форуму KYIVPHOTOWEEK 2018 ї ї ї

јкредитац≥€ преси:
тел.: +380672262464
e-mail: s.kyivphotoweek@gmail.com
 омментариев: 0
ƒобавить комментарий
  •  ликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив