Фотовиставка «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО»

ЩО: фотовиставка «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО», автори Катерина і Владислав Гринько (Україна)
ДЕ: Національний музеї космонавтики імені Сергія Корольова, Дмитрівська, 2, м. Житомир, Україна
КОЛИ: з 13 травня до 13 червня 2023 року
ВХІД: за квитками музею, додаткова інформація: +38 0412 472627

Презентація та відкриття виставки сучасної української концептуальної фотографії «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО», автори - Катерина і Владислав Гринько - 13 травня 2023 року, о 14:00.

Катерина Гринько представляє авторську серію «МЕТАМОРФОЗИ» (цифрова фотографія, фотографія миттєвого друку, колаж, сканографія, фарба, змішана техніка).

Біографія: Катерина Гринько (Kate Hrynko) народилася в 1989 році в Києві, Україна. У 2012 році закінчила Університет Овернь Клермон-Ферран I, Франція та отримала ступінь магістра з менеджменту. Після закінчення навчання вона працювала менеджером у міжнародній торгівлі в Україні та за кордоном. Фотографією почала цікавитися у 2010 році. У 2021 році вона розпочала навчання в Київській школі фотографії, і в 2022 році арт фотографія стала її основним заняттям.

Катерина отримала ряд міжнародних нагород, зокрема вона є бронзовою призеркою на PX3 Paris 2022; отримала 2 місце в субкатегорії на International Photography Awards 2022; фіналістка State of the world 2022 (PX3, Париж); володарка золотої, срібної та бронзової нагород Budapest International Foto Awards 2022; бронзова призерка Tokyo International Foto Awards 2022; фіналістка London International Creative Awards 2022, Longlist Artist премії Aesthetica Art Prize 2023.

Владислав Гринько представляє авторську серію «UNTITLED» (цифрова фотографія, проекційне світло, інсталяція).

Дана серія робіт є результатом дослідження геометричного світла, кольору та просторових ілюзій. Продемонстровано застосування одного і того самого прийому у різних умовах: абстрактної інсталяції, натюрморту та навіть портрету.

Біографія: Владислав Гринько (Vlad Hrynko) народився у 1991 році у місті Дубосари, Молдова. У 2016 році закінчив КНУ імені Тараса Шевченка та отримав ступінь магістра з комп’ютерних наук. Після закінчення навчання працював розробником програмного забезпечення. У вільний від навчання та роботи час займався цифровим мистецтвом та фотографією. У 2021 році він розпочав навчання у Київській школі фотографії.

Владислав отримав ряд міжнародніх відзнак, зокрема, є срібним призером на ND Awards 2022; отримав ряд відзнак на Tokyo International Foto Awards, London International Creative Competition, Budapest International Foto Awards у номінаціях Fine art photography, абстрактна фотографія, архітектурна фотографія.

фотовиставка «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО», автори Катерина і Владислав Гринькофотовиставка «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО», автори Катерина і Владислав Гринькофотовиставка «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО», автори Катерина і Владислав Гринькофотовиставка «ГОСТІ З МАЙБУТНЬОГО», автори Катерина і Владислав Гринько
Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director Kyivphotos-Hall 2012

Координатори експозиції:

Ірина Вишневецька
Лідія Кулік

Організатори:
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Національний музей космонавтики імені С.П. Корольова
*за сприяння Національної спілки фотохудожників України

Інформаційні партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
Національна спілка кінематографістів України
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд»

Медіа підтримка:
fotoafisha.com