Фотовиставка «ТОЧКА ЗОРУ»

ЩО: фотовиставка «ТОЧКА ЗОРУ», автор Олег Маловіцький (Україна)
ДЕ: Арт-простір Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 20 січня – 20 лютого 2023 року, кожного дняз 12:00 до 20:00
ВХІД: вільний

Відкриття і tv-презентація фотовиставки «ТОЧКА ЗОРУ» – 20 січня 2023 року о 18:00.

Про автора:
Олег Маловіцький – відомий український кінооператор. Народився у Києві. Навчався в Національному університеті театру, кіно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого. Потім багато років працював як кінооператор-постановник. Дипломант конкурсу "Голден Ай", Грузія (2011р) і лауреат премії імені Івана Миколайчука(2016р).
В творчому доробку майстра робота над такими фільмами: «Впровадження»(1987р), «Юрій Федькович»(1989р), ), «Ранковий кльов»(1990р), «Варто над річкою село»(1990р), «Переберія»(1991р), «Загублені права»(1993р), «Історія криміналістики України»(1994р), «Невиліковна хвороба людства»(1996р), «Інший Чорнобиль»(2011р), «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди»(2014р) та інші.
Але все життя, Олег Ігорович, був активним арт-фотографом. Він входить не тільки до Національної спілки кінематографістів України і гільдії кінооператорів, а і до Національної спілки фотохудожників України і має чималу кількість нагород і відзнак у фотомистецтві.

От що автор говорить про цю експозицію:
«Ця виставка є своєрідним підсумком-ретроспективою. Все своє фотографічне життя, я намагався знімати теми, які почав дуже давно – "Діти в місті", "Світло і тінь", "Динаміка спорту", "Геометрія".
Для мене важлива не форма, а настрій, внутрішній стан, враження, взаємодія з аудиторією, їх почуття, думки, емоції. Свідомо почав займатись фотографією, коли вирішив, що хочу стати кінооператором. П'ять років навчання на операторському факультеті Театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого, у творчій майстерні відомого українського кінооператора Сурена Шахбазяна, дали можливість активно та плідно займатися творчою фотографією.
Під час служби в армії, мені пощастило продовжити займатися улюбленою фотосправою - знімав репортажі та фотонариси для військових видань Повернувшись зi служби, почав працювати на кіностудії "Київнаукфільм". Більшість часу займали зйомки кіно, а творча фотографія стала хобі. У відрядженнях та експедиціях зі мною завжди була фотокамера, і щойно з'являвся вільний час, я знімав, не заощаджуючи плівку. Знімав, проявляв, робив контрольні відбитки та збирав архів "на потім". Серйозне повернення до творчої фотографії почалося наприкінці 2018 року.
Розуміючи, що цифрова фотографія мене не приваблює , знову поринув у класику – аналогову фотографію. Знімаю на чорно-білі негативні плівки, зрідка на слайдові,з використанням можливостей сучасної гібридної технології.
Сподіваюся, побачене не залишить Вас байдужими.»
Олег Маловіцький


Експозицію організовано за сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.

Координатор:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери експозиції:
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал«Культурний тренд"

Медіа підтримка:
fotoafisha.com