Фотопроєкт «КАЛЕЙДОСКОП ЖИТТЯ»

ЩО: фотопроєкт «КАЛЕЙДОСКОП ЖИТТЯ», автор Олексій Потянок (Україна)
ДЕ: Кав'ярня музей кіно-фототехніки «Фіксаж», вул. Князя Романа 6, Львів, Україна
КОЛИ: 03 листопада – 03 грудня 2022 року
ВХІД: вільний

Презентація і відкриття фотопроєкту «КАЛЕЙДОСКОП ЖИТТЯ», автор Олексій Потянок (Україна) - 3 листопада 2022 року о 17:00.

Про проєкт:
Фотовиставка «Калейдоскоп життя», це зміни , яки постійно відбуваються у суспільстві, те про що віщує та попереджає мистецтво – тут і драма і комедія і фантасмагорія. Фотоколаж має здатність модулювати різні життєві ситуації, так само як режисер застосовує спец-ефекти в кіно, аби підсилити гостроту відчуттів сприйняття сюжету. Але головне в «Калейдоскопі життя», – це змоделювати засобами колажу те, що ми не здатні побачити у реальному житті – певну мрію, передбачення, щось казкове, щось зі сновидінь та передчуттів. І хай кожен глядач вкладає у зміст цих фото щось власне, головне не стояти на місці та розширювати власну творчу фантазію!

Про автора:
Олексій Потянок - народився і живе у місті Рівне (Україна). Член рівненського фотоклубу «Простір фото». З 1998 року член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), а з 2011 року Член Національної спілки журналістів України. У 2005 році увійшов до міжнародної федерації фотомистецтв (AFIAP). Учасник та призер понад 150 національних та міжнародних конкурсних фотовиставок у 27 країн світу. Має більше 50-ти нагород та відзнак на міжнародних та вітчизняних фотоконкурсах.
У 2009, 2010 та 2011 році - потрапив до щорічного збірника Фотографічного Товариства Америки PSA "Who’s Who in Photography" (Хто є хто в фотографії) в якому розміщені списки фотографів, які мали найліпші досягнення в фотографії за підсумками року та їх рейтинги. У 2013 році переміг в номінації «Фотожурналіст 2013 року» серед засобів масової інформації Рівненщіни.
Провів 10-ть персональних виставок, у тому числі виставки у стилі перфоменс «Просто неба» 2002 р, благодійна виставка-концерт «Зустріч китайського нового року в рок-клубі «Яма» 2003 р., «Скажи «ні!» насильству» 2004, Фотовиставка «Рівне.Майдан 2004», «На даху» 2005, «Я вас кохав» 2006р, «Коханець коханки» 2008, та інші.
Олексій є автором-виконавцем власних пісень та одним із засновників рівненського Клубу авторської пісні та співаної поезії «BACKinБАРД».

Основні відзнаки автра:
- перша премія фотосалону ім. Фелікса Бернусконі, Буенос-Айрес (Аргентина), 2001р.
- золота медаль міжнародної фотофедерації (FIAP) в номінації «Експериментальне фото» на «Австрійському суперколі», Лінц (Австрія). 2009р.
- золота плакета від «Воевудського Дому культури» на 12-му фотовернісажі «Фото Одльот», Жешув (Польща), 2009р.
- золота медаль і диплом фотосалону «Рівне день за днем 365 днів, 2017р.
- золота плакета від «Воевудського Дому культури» на 18-му фотовернісажі «Фото Одльот», Жешув (Польща), 2018р.
- золота медаль фотосалону «Рівне день за днем 365 днів» за серію фото « Третім будеш?» та диплом за фото « Зараз заспіваю!», 2019р.
- золота медаль в номінації чорно-біле фото на «14-му Міжнародному Фотовернісажі на Покрову», 2019
- золота медаль в номінації «Фото-арт» на «9-му Кубку Рівного з фотомистецтв», 2020
- перше місце в номінації "Театральний портрет" на Інтернаціональному фестивалі театральної фотографії "Interlude", Львів, Україна, 2021р.
- золота медаль IV відкритого національного конкурсу «Пікторіальної фотографії, номінація «Aналоговий друк» за роботу «Танго пiд дощем». А також Диплом 1-го ступеня за роботу «Кареніна наших днів», 2021р.


Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director Kyivphotos-Hall 2012

Організатори:
Львівський музей кіно-фототехніки «Фіксаж»
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
*за сприяння Національної спілки фотохудожників України

Генеральний інформаційний партнер експозиції:
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «HELP UA PHOTO» (Україна)
Війна прийшла в Україну. Сотні тисяч українців були змушені покинути свої домівки, змінити місце проживання або виїхати за кордон у пошуках безпеки. Благодійний фонд разом з авторами проєкту продовжують працювати задля нашої перемоги. На виставці буде можливість зробити донати на будь яку суму за допомогою к'юар-коду Благодійного фонду, який закуповує ліки та засоби особистої гігієни для постраждалих українців у Київській, Сумській, Запорізькій та Харківській областях.

Інформаційні партнери експозиції:
Національна спілка кінематографістів України
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд»

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Контакти для купівлі фоторобіт (50% від продажу іде на потреби ЗСУ) і замовлення авторської екскурсії:
Email: potyanok@ukr.net
Viber: +38(067)731-72-81
Тел.: +38(067)731-72-81