Фотопроєкт «СНИ З УКРАЇНИ»

ЩО: фотопроєкт «СНИ З УКРАЇНИ», автори Артем Ляхович й Вікторія Денисова
ДЕ: арт-простір Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 15 вересня – 15 жовтня 2022 року, кожного дня з 12:00 до 20:00
ВХІД: вільний

Відкриття і tv-презентація фотопроєкту «СНИ З УКРАЇНИ», автори Артем Ляхович й Вікторія Денисова – 15 вересня 2022 року, о 17:00.

«Сни з України» – спільний проєкт фотохудожника Артема Ляховича та фотомоделі Вікторії Денисової. У фокусі проєкту – образ Жінки як символ національного духу. Проєкт складається з низки «мирних» та «воєнних» світлин, що навіяні спогадами про минуле та реаліями сьогодення. Кожна робота має символічний зміст: «Біль», «Руїна», «Гнів», «Надія» тощо. Фінальна композиція – алегорія «Україна захищає Європу». Деякі роботи стилізовано у манері українських художників, зокрема Георгія Нарбута та Алли Горської.

Фото, постановка, світло, обробка, монтаж – Артем Ляхович.
Ідея, модель, постановка, дизайн одягу – Вікторія Денисова.
Візаж, волосся – Максим Артеменко, Вікторія Денисова.

Про авторів:

Артем Ляхович (1982) – київський піаніст, фотохудожник, письменник. Професор КМАМ ім. Глієра, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки фотохудожників України. Автор численних фотопроєктів на казково-фантастичні теми за участю дітей та підлітків, зокрема резонансного проєкту “Лісова пісня” (до 150-ї річниці народження Лесі Українки). Мав більше 10 персональних виставок у Києві та містах України.

Вікторія Денисова (2004) – київська фотомодель, топ-модель, дизайнер одягу. Володарка численних нагород міжнародних конкурсів моделей та дизайнерів, авторка власних колекцій одягу. Наразі навчається у Київському фаховому коледжі дизайну та мистецтв. Знімалася у багатьох фотопроєктах Артема Ляховича – таких як «Чарівна флейта» (персональний), «Лісова пісня», «Снігова королева» та ін.


Експозицію організовано за сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.

Куратор експозиції:

Валерій Лещинський, Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012

Організатори:
Національна Спілка Кінематографістів України
Національна Спілка Фотохудожників України
Арт-об`єднання «KYIVPHOTOS-HALL 2012»

Генеральний партнер експозиції:
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «HELP UA PHOTO» (Україна)*

Інформаційні партнери експозиції:
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії,
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд"

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

*Війна прийшла в Україну. Сотні тисяч українців були змушені покинути свої домівки, змінити місце проживання або виїхати за кордон у пошуках безпеки. Благодійний фонд разом з авторами проєкту продовжують працювати задля нашої перемоги - пропонуємо відвідувачам виставки не тільки насолодитися фотороботами, а й зробити донат на будь яку суму за допомогою нашого к'юар-коду. 
Благодійний фонд «Help Ua Photo» закуповує ліки та засоби особистої гігієни для Київської, Сумської, Запорізької та Харківської областей.

Контакти Бдагодійного Фонду: https://www.facebook.com/helpuaphoto/


Фото на афіші - Артем Ляхович, 2022