«НЕ ТВОЯ ВІЙНА?» - фотопроєкт ІЛЛІ БЕЛА

ЩО: фотопроєкт «НЕ ТВОЯ ВІЙНА?», автор Ілля Бел (Україна)
ДЕ: Арт-простір Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 14 серпня – 14 вересня 2022 року, кожного дня з 12:00 до 20:00
ВХІД: вільний

Відкриття і tv-презентація фотопроєкту «НЕ ТВОЯ ВІЙНА?» відбудеться (Арт-простір Будинку Кіно, Київ) 14 серпня 2022 року о 15:00.

Фотопроєкт «НЕ ТВОЯ ВІЙНА?» - це актуальна концептуальна серія авторських фоторобіт відомого київського фотохудожника Іллі Бела. Це лірична розповідь про роль жінки та її емоційний стан у різних ситуаціях, пов'язаних з війною.

Ми всі почуваємося вразливими перед обставинами, в які нас несподівано поставило життя. Наша повсякденність була перекреслена, ми по-іншому почали сприймати звичайні речі. Деякі сподіваються втекти, перечекати осторонь. Але це марні надії. Війна стосується кожного!

Для жінок української ментальності ця ситуація виглядає ще болючішою. Втрата дому, страх за дітей, необхідність тікати, мобілізація чоловіків, волонтерство, життя в окупації – це далеко не звичайні стресові ситуації, це зміна основних світоглядних координат. Але жінки не просто захищають дім і родину, багато з них нарівні з чоловіками йдуть на фронт зі зброєю, волонтерять, доглядають за пораненими.

На їхні тендітні плечі лягає набагато більше, ніж ми можемо собі уявити...

Про автора:
Ілля Бел, народився у Києві у 1974 році. З 1990 року активно захопився театром. Грав у виставах франкомовного театру при Французькому Інституті в Украіні. У 1998 створив власнии театральнии колектив "VOILA", якии став лауреатом та учасником театральних фестивалів і форумів в Украіні, Франціі, Угорщині, Італіі, Бельгіі тощо.

З 2012 року успішно заимаєтся арт-фотографією. За цеи час відбулося шість персональних виставок, кілька разів брав участь у групових виставках Міжнародного фестивалю камерних вистав та в Інституті проблем сучасного мистецтва. На дании час його основна медіа – фотографія без обмежень, намагання у своіх роботах виити за рамки фотозображення, підключаючи простір і час,
як елементи творчості.

Запрошені гості:

Поліна Коробейник - українська режисерка, засновниця театральної групи ROFL MONKEY LALALA, автор майданчику DevaDrama, авторка освітніх творчих програм.
Поліна представить мультимистецький проєкт #ukrwarbody «Частини одного світу. Частин и одного тіла» експериментальної театральної групи ROFL MONKEY LALALA. Досліджує тілесність українців у стані війни. Через збір щоденників тілесності українців та створення за ними мистецьких робіт. Є продовженням проєкту «Хто така Wild Woman» майданчику DevaDrama, де жінки через тілесний та творчий контекст працюють з усвідомленням своєї ідентичності.

Маргарита Лягуша - директорка Благодійного фонду SAVE KYIV.

 

Куратори експозиції:
Валерій Лещинський - Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012
Олена Єрмоленко – засновник арт-проєкту «Мистецький фронт»

Організатори:
Національна спілка фотохудожників України
Національна спілка кінематографістів України
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Арт-проєкт «Мистецький фронт»

Інформаційні партнери експозиції:
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Група "Вколоті Фотографією"
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд»

Медіа підтримка:

fotoafisha.com


Фото на афіші - Ілля Бел