Фотовиставка «КРАЇНА МІЖ МИРОМ І ВІЙНОЮ»

ЩО: фотовиставка «КРАЇНА МІЖ МИРОМ І ВІЙНОЮ»
ДЕ: «Мистецький Перехід», вул. Хрещатик, 36 (біля ЦУМу), Київ, Україна
КОЛИ: з 29 травня по 29 червня 2022 року
ВХІД: вільний

Українські фотографи, що входять до творчих арт-об'єднань "Розвиток фотографа" та "Kyivphotos-Hall 2012" запрошують подивитись експозицію фоторобіт в арт-просторі "Мистецький Перехід" - неймовірної творчої локації в самому серці Києва, прямо біля ЦУМу!

Фотовиставка «КРАЇНА МІЖ МИРОМ І ВІЙНОЮ» експонується з 29 травня по 29 червня 2022 року і цей творчий проект вже привернув увагу киян і гостей столиці. Організована експозиція - фейсбуковим товариством «Розвиток фотографа», арт-об'єднанням "Kyivphotos-Hall 2012, за підтримки Національної Спілки Фотохудожників України та за участі благодійного фонду "Смарт Юкрейн".

Особливість цієї виставки у тому, що відкриття її планувалось на 24 лютого 2022 року і перші вибухи війни провели невидиму межу між минулим і майбутнім. Ми усі беззаперечно віримо у нашу перемогу, тому вирішили відкрити виставку у змішаному форматі: частина робіт з нашого мирного життя, а частина навіяна тривожним сьогоденням.


Учасники фотовиставки:
Андрос Олег, Бриленко Сергій, Белл Ілля, Єфременко Олексій, Жиляєв Ігор, Заволович Тетяна, Капустинська Юлія, Лещинський Валерій, Мельник Анастасія, Падій Олена, Пікаленко Анна, Помазан Денис, Родигін Констянтин, Сухінін Денис, Семеновський Дмитро, Танигіна Дар'я, Троїцький Олександр, Талпа Анастасія, Фоменко Тетяна.

Куратор фотовиставки:
Деніс Сухінін (Україна)

Координатор фотовиставки:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери проекту:

Національна спілка кінематографістів України
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Група "Вколоті Фотографією"
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд"

Медіа підтримка:
fotoafisha.com


В публікації використано фотороботи учасників виставки: Юлії Капустинської, Валерія Лещинського, Сергія Бриленко, Іллі Белла.