«ПОТОЙБІЧЧЯ НА ДОТОРК» - фотовиставка Олега Андроса

ЩО: фотовиставка «ПОТОЙБІЧЧЯ НА ДОТОРК», автор Олег Андрос (Україна)
ДЕ: “LAVRA STUDIO”, Мала опера, вул. Дегтярівська 5, Київ, Україна, тел.: +38(068)236 4588
КОЛИ: 15 лютого – 15 березня 2022 року
ВХІД: вільний (на умовах дотримання карантинних заходів)

Експозицію організовано за сприяння НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ.

Олег Андрос запрошує на свою четверту персональну фотовиставку.
Відкриття фотовиставки «ПОТОЙБІЧЧЯ НА ДОТОРК» і музичний вечір автора - 15 лютого 2022 року о 19:00.

Автор представив роботи, об’єднані темою містики, готичної естетики й відображення Позамежжя за допомогою жіночих образів у нетривіальному ландшафті. Ви побачите, серед іншого, закинуті заводи й нестандартні методи зйомки на зразок змішаного світла та фото в ультрафіолеті.
Дослідження Міста і його загадковості, людської Душі і Тіла крізь призму чародійних ритуалів, символічних об’єктів і сексуальних потягів – ось як Олег описує свою творчість. Потойбіччя автор прагне передати візуально, мовою символів, аби глядач відчув його на доторк.
Музика, яку Олег представить на відкритті – плід його експериментів з електронним звучанням та імпровізацій на синтезаторах у часи «пандемійних» років. Стилістично найбільше цим мелодіям пасують назви «нью ейдж» та Intelligent Dance Music. Автор представить свої музичні проекти – перший під назвою Re:Post і другий під назвою AndrosLand, якому виповнилося 10 років.

ПРО АВТОРА:
Олег Андрос народився 1985 році у Києві. За освітою політолог, викладач філософських дисциплін, має науковий ступінь – кандидат політичних наук.
У 2019 році закінчив Київську Школу Фотографії. Переможець у спецномінації «Захист заповідних територій» української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (2021). На Вікіпедії автор представив репортажні світлини із протестів, маршів, перфомансів та інших еко-заходів.
Співзасновник громадської організації «Спілка вільних журналістів "Природа над усе"» та проекту «Арт-Кіт» (Котомістечко - Простір Любові). Член Незалежної медіа-профспілки України. Учасник АТО на сході України (2015 р.).
Покликання – арт-фото, природоохорона, музика, письменництво. Автор та співавтор двох художніх книг («Територія Духу» – з Aнгеліною Яр, «Тут побували люди») та однієї наукової монографії («Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»).
У 2011 створив музичний проект AndrosLand, у 2021 – гурт Re:Post. Виконує пісні та інструментальні твори, жанр яких – new age, dream trance, акустичний рок.
Фото захоплювався з дитинства. Улюблені напрями – сюрреалізм, містика.
Перша фотовиставка, у якій узяв участь – «Земля тривоги нашої» (2006) в Українському домі на еко-тематику, друга – «Арт-Кіт» (2018 р.) у ДБУ для юнацтва. Перша та друга персональні виставки («Котики і Люди», «Світла і темна сторона Єви»), відбулися у ДБУ для юнацтва у 2018-2019 рр. Третя, «Eco-Friendly Generation», відбулася восени 2021 року на арт-майданчику «Фітотрон» у Ботсаду Гришка в Києві.


Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери експозиції:
ART - об'єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Група "Вколоті Фотографією"
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд"

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Купівля авторських робіт та замовлення авторської екскурсії виставкою:
greenteremky@gmail.com