Фотопроєкт «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІ ЕТЮДИ»

ЩО: фотопроєкт «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІ ЕТЮДИ», автор Роман Уваров (Україна)
ДЕ: арт-простір Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 01 – 20 лютого 2022 року
ВХІД: вільний (за умови наявності у відвідувачів негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката)

Експозицію організовано за сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.

Про автора:
Роман Уваров народився у місті Кам’янець-Подільський в Україні. Основна освіта та професія пов’язана з енергетикою, але весь вільний час присвячує фотомистецтву. Входить до Національної спілки фотохудожників України. Свій перший кадр зробив ще у шкільні роки на фотоапарат «Смена 8М», а потім були цирові камери і ось несподівано для себе, він у 2017 році, знову відзняв плівку))) І тепер не може і не хоче зупинитися…

Ось що сам Роман каже про своє захоплення:
«Мені подобається аналогова фотографія, тобто надрукована. Я не пам’ятаю хто сказав «доступність нівелює якість», але отримати зображення зараз надзвичайно просто, всі фотографують, терабайти фотофайлів - а що залишиться в історії?

Зараз час технічної революції і фотографи бувають різні, але я для себе зробив вибір – тільки плівка! На мій погляд, якщо люди займаються художньою фотографією, то вони завжди спілкуються, і діляться інформацією. Ось мої уподобання - в певний час подобаються певні фотографи, інколи взагалі відкриваються нові імена, яких нажаль вже немає… Якщо конкретно назвати прізвища то це Майкл Кенна, Борис Смелов, Юсуф Карш, Сергій Лобовіков і можна продовжувати на цілий листок.

Відсилаю періодично свої фотографї на конкурси. Є перемоги, є досвід. У 2019 році отримав срібну медаль у Національному Пікторіальному Конкурсі. Брав участь у проекті «Кращий художник 2019» у Вінниці, організатором котрого є Володимир Козюк - надзвичайний чоловік! Є ще декілька перемог, але найголовніше вважаю коли фотографія хоч на хвилинку зупиняє шалений біг 21 століття, і ти зупиняєшся, розглядуєш, щось згадуєш.
Якось так…

Роботи які представлені на цій виставці – це цифрові друковані фотороботи на папері Fujicolor Crystal Archive на основі галогенідів срібла зі плівкових сканів. Фотографую на різіні камери та формати – від 24-36 мм до 9-12 см на старенький «Фотокор».
Напевно все ще не знайшов свою камеру, тому маю їх декілька.»Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери експозиції:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська організація НСФХУ
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Група "Вколоті Фотографією"
Креативна рекламна агенція «Краще Є»
Журнал «Культурний тренд»

Медіа підтримка:

fotoafisha.com