Фотопроєкт «УЛЬТРАФІОЛЕТОВЕ СЯЙВО»

ЩО: фотопроєкт «УЛЬТРАФІОЛЕТОВЕ СЯЙВО», автор Руслан Мінакрин (Україна)
ДЕ: вул. Михайла Бойчука, 1/2, оф. 2, Київ, Україна
КОЛИ: 08 – 15 січня 2022 року
ВХІД: вільний (на умовах карантинних правил)

Відкриття фотопроєкту «УЛЬТРАФІОЛЕТОВЕ СЯЙВО» відбудеться 08 січня 2022 року, о 13:00.

Про автора:
Руслан Мінакрин – київський фотограф, який не обмежується у роботі одним стилем чи напрямком. Має власну студію, в якій не тільки знімає комерційні замовлення, а й робить творчі експерименти. Найбільше його приваблює макрозйомка, де можна показати приховану красу в деталях.

От що росповідає  автор про роботу над цім проєктом:
«Крім фотографії, мене дуже захоплює світ мінералів. Власне, каміння фотографую вже більше п’яти років, відколи почав їх колекціонувати. Вперше знявши зразок мінералу в режимі "макро", я був вражений неочікуваним ракурсом та красою деталей, які раніше, звичайним поглядом, неможливо було помітити.
Декілька років тому, я вперше завітав до затишного, камерного простору музею «Мінералія». Коли зустрічаються фанати своєї справи, завжди відбувається щось цікаве. Так розпочалася історія цього фотопроекту, а його головними героями стали мінерали з музейної колекції.
Через особливу будову на молекулярному рівні багато мінералів мають здатність до флуоресценції, яку можна побачити під впливом ультрафіолету.
Існує чимало мінералів, що світяться в ультрафіолеті. Водночас різні типи мінералів, як і дорогоцінного каміння, характеризуються своїм унікальним світінням під впливом УФ променів.
Дуже хотілося розкрити тему мінералів під іншим кутом: за допомогою незвичайного впливу ультрафіолету.»Також будуть представлені каміння від Арт-простору музея «МІНЕРАЛІЯ».

Запрошуємо всіх завітати на виставку «УЛЬТРАФІОЛЕТОВЕ СЯЙВО» в Арт-простір до музею «Мінералія», з 08 по 15 січня за графіком роботи музея.