Фотопроєкт «СКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ»

ЩО: фотопроєкт «СКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ», автор ОЛЕНА ФОКОВА (Україна)
ДЕ: Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.:+38(044)529-14-73
КОЛИ: 16 грудня 2021 року - 16 січня 2022 року. Пн-Пт 11:00 – 19:00. Сб, Нд – вихідний
ВХІД: вільний (за умови наявності у відвідувачів негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката)

Відкриття та презентація фотопроєкту «СКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ» – 16 грудня 2021 року о 18:30 (обов`язкове дотримання карантиних умов).

Фотопроєкт «СКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ» - це мікс кількох серій, які були зроблені впродовж останнього року. Дуже складно не помічати змін, які притаманні нашому часу. Найчастіше, ці зміни виводять нас з рівноваги. Героїні цього проекту стикалися з упередженим до себе ставленням через не еталонну зовнішність, інвалідність, онкозахворювання, кольор шкіри та зуміли не втратити себе за цих обставин. Тому проєкт Олени - це поєднання соціальної та арт фотографії, який допомогає нам залишатися в гармонії і в середині, і зовні.

Олена Фокова - мисткиня-фотохудожниця живе і працює в Києві. Народилась в 1981 році у місті Дніпро. Навчалась в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту. Згодом закінчила курс «100 прийомів Арт-фотографії» Дмітрія Богачука у Київській Школі Фотографії.

Рання мрія в юності стати журналісткою і розкривати людей як Особистість, переросла в роботу фотографом, де в кожній зйомці ставилося таке ж завдання. Великий потік людей з різними історіями, характером, завданням, не зміг відволікти від головної ідеї - показати людину таку, як вона є. Навпаки, дав можливість побачити цей світ – різноманітний та не завжди об'єктивний.


Куратор експозиції:
Валерій Лещинський - Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери:
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Київська організація НСФХУ
Творча група "Вколоті Фотографією"
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Журнал «Культурний тренд»

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Партнерска служба безпеки:
«СІРІУС»