Фотовиставка «БОТАНІЧНІ ВАРІАЦІЇ»

Фотовиставка «БОТАНІЧНІ ВАРІАЦІЇ», авторка - українська мисткиня ЯНА ГРИНІВ.

Відкриття заходу 06 листопада 2021 року о 19:00, *простір "Барбареум", Відень, Австрія.
Ось, що пише авторка:
«Відкриття виставки художньої фотографії «Ботанічні варіації» у ВІДНІ! Дуже радію, адже зовсім скоро, 6 листопада, відкривається моя виставка в прекрасному творчому просторі Барбареум!

Барбареум з'явився завдяки великим зусиллям отця греко-католицької церкви св.Варвари Тараса Шагали (Taras Chagala). В результаті перебудови житлового комлексу, частиною якого є будівля церкви, отець зумів отримати 120 кв.м додаткової площі, яку він від початку розглядав як відкритий простір для українців, та української громади Відня. Це уможливило появу Центру Open Space Barbareum, що відчинив свої двері з 1 жовтня 2021.

Оформлення приміщень було здійсненно подружжям архітекторів-дизайнерів Ігорем та Оксаною Допілко (Igor Dopillo, Oksana Yarema Dopillo). Навколо отця згуртувалась команда молодих та динамічних людей, які створюють та підтримують регулярну програму заходів Барбареума. Координатором подій Простору є Світлана Косаченко (Sve Ko). Світлано, щиро вдячна за організацію виставки!

Простір швидко розвивається і вже став Укр. Домом для українців Австрії. Наша мета-створення потужного культурного, освітнього та релігійного Центру.

Дуже радію, що цією виставкою ми відкриваємо серію мистецьких виставок в Барбареумі! Проект «Ботанічні варіації» — це спроба осягнути багатогранність і варіативність світу. За приклад я взяла світлини квітів з українського саду. Якщо розглядати одну і ту саму квітку, то кожний з нас побачить її в різних кольорах і, тим паче, відтінках. Це буде залежати не лише від зовнішніх обставин, але і від нашого вибору, базованого на нашому досвіді. Вибір, що ми робимо кожної миті життя, обумовлює наше майбутнє і майбутнє оточуючих.

«Ботанічні варіації» будуть оформлені на склі, полотні та фотопапері великих розмірів.
На відкритті виставки на вас чекають музичні виступи Єви Подолянчук (Eva Podolyanchuk) і фуршет.

Дякую Ул’яні Задворняк (Uliana Zadvorniak) за допомогу з організації виставки! Дякую за підтримку медіа-партнерам Kyivphotos-Hall 2012 та Київській Школі Фотографії!

Професійно вивчати фотографію я почала в КШФ під керівництвом Костянтина Сови, а з куратором та директором Kyivphotos-Hall 2012, Валерієм Лещинським, продовжила навчання і ми провели вже кілька спільних і одну персональну мульти-мистецьку виставку в Києві.»


Буду рада поділитись з вами моїм натхненням!


*Простір "Барбареум" розташувався за адресою: Постгассе 8-12 поруч з греко-католицькою церквою Святої Варвари у центральній частині Відня (Австрія).

Головний інформаційний партнер події:

Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»

Інформаційні партнери події:
Національна спілка фотохудожників України
Національна спілка кінематографістів України
Київська Школа Фотографії
Журнал «Культурний тренд»

Медіа-підтримка:

fotoafisha.com

Купівля фоторобіт та замовлення авторської екскурсії виставкою:
yanagrynivfinearts@gmail.com