Фотовиставка "Неповторний погляд"

ЩО: фотовиставка «Неповторний погляд», автор Анжеліка Іванова
ДЕ:  ART Space, міська Бібліотека, вул. Незалежності 12, Буринь, Україн
КОЛИ: 12 жовтня - 30 жовтня 2021 року, з 11:00 до 17-00
ВХІД: вільний

12 жовтня 2021 року - запрошуємо на фотовиставку «Неповторний погляд» Анжеліки Іванової.Про автора:
Народилася в місті Путивль, в далекому 1989 році, в осінній холодний або теплий день, точно вже не пам'ятаю. Росла, любила маму і тата, вчилася і жила щасливо. Любила не багато малювати, мрія стати мультиплікатором. Але в 16 років познайомилася з програмою фотошоп, закрутилося і закрутилося... Безсонні ночі і творчі муки невмілого користувача.
У 2010 після сумнів та заперечень, гніву і прийняття купила свій перший дзеркальний фотоапарат Nikon D3000. А за ним поманив мене до себе портретний об'єктив Nikor 50mm 1.8, і засмоктало мене у вир портретної фотографії ще більше. Але навички як і раніше залишали бажати кращого.

Творчі і божевільні зйомки, пошук рішень та пошук інформації в цілях освіти. Відточивши свої вміння і знання на родичах, друзях, знайомих і котиків (хто з нас не знімав котиків?). У 2013 взяла своє перше замовлення, було страшно.

Люблю брати участь в різних цікавих проектах, фото тусовках, майстер класах, фото вилазках і тп. Улюблений жанр це портрет, але іноді щоб ніхто не бачив, для душі знімаю пейзажі рідного краю, але це вже зовсім інша історія...

На сьогоднішній день заснути не можу, поки не помацаю фотоапарат...