Artist-talk на тему «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОЇ ФОТОГРАФІЇ»

ЩО: «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОЇ ФОТОГРАФІЇ» - artist-talk Валерії Мезенцевої (Україна)
ДЕ: aрт-простір Київської бібліотеки ім. М.В. ГОГОЛЯ, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел. +380 44 529-14-73
КОЛИ: 19 серпня 2021 року о 18:30
ВХІД: 
вільний (на умовах дотримання карантинних правил)
Artist-talk Валерії Мезенцевої (Україна) на тему «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОЇ ФОТОГРАФІЇ» відбудеться на відкритті салону креативної української фотографії «MADE IN УКРАЇНА» - 19 серпня 2021 року о 18:30.

Про що будемо говорити:

- нові-старі теми для креативу;
- що таке (НЕ)формат;
- колір має значення(!)

Креативна фотографія - це один з видів фотомистецтва. Ми всі знайомі зі словом «креатив», але мало хто знає, що саме воно означає.

По-перше, це слово запозичено з англійської мови і дослівно означає - творчий. Креативність - це здатність створювати щось неповторне, незабутнє, творче.

А по-друге... По друге, трете і четверте ми всі почуємо на цій лекції/творчій розмові!!!

Валерія Мезенцева - фотографка, викладачка фотошколи, арт-директорка рекламної агенції. Народилась в 1983 році у місті Новомосковськ, Дніпропетровської області. Закінчила з відзнакою фізико-математичний клас та вирішила спробувати себе у гуманітарному напрямку.
У 2005 році отримує магістерську ступінь з екології (ДНУ). Не знайшовши роботи за спеціальністю, починає працювати у сфері реклами та займається організацією промо - та івентзаходів.
У 2007 році переїжджає до Києва. Паралельно, Валерія починає серйозно займатися фотографією та самоосвітою у галузі візуального мистецтва.
На початку 2015 року Валерія починає викладати авторський курс практичної фотографії та проводити майстер-класи. На даний момент пріоритетом для своєї творчості, визначає репортаж, соціально-психологічний портрет та концептуальну фотографію, що тяжіє до формалізму та мінімалізму.

Інформація і контакти:
www.mezentseva.photos

Координатор події:
Valery Leshchynsky, Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери:
Національна спілка фотохудожників України
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:

fotoafisha.com

Рекламна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Партнерська служба безпеки:
"СІРІУС", Київ