Фотовиставка «КОРОНАСКОП або ЩАСЛИВИЙ КВИТОК»

ЩО: виставка фотопроєктів «КОРОНАСКОП або ЩАСЛИВИЙ КВИТОК» Валерія Лещинського (Київ) та Дарини і Сашка Балабай (Львів)
ДЕ: Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.:+380 44 529-14-73
КОЛИ: 06 липня – 15 серпня 2021 року, Пн-Пт, з 11:00 до 19:00 / Сб-Нд - вихідні
ВХІД: 
вільний (на умовах дотримання карантинних правил)

Презентація та відкриття експозиції фотопроєктів «КОРОНАСКОП або ЩАСЛИВИЙ КВИТОК» – 06 липня 2021 року, о 18:30 з одночасною tv-трансляцією в групу ФБ «Центр Українського Мистецтва».

«Ніхто не зможе побудувати для тебе міст, на якому ти зможеш перетнути потік життя - ніхто, крім тебе самого.»

/Фрідріх Ніцше/

Проєкт «КОРОНАСКОП»
Це спроба, його автора, Валерія Лещинського, показати внутрішній світ творчої людини, сприймання чи не сприймання дійсності через призму візуальних трансформацій на які може бути здатна душа людини в експресивному стані…
Валерій - киянин, засновник та куратор Art-об`єднання «Kyivphotos-Hall 2012», входить до Національної спілки фотохудожників України, один з небагатьох українських фотографів, який працює в руслі сучасного пікторіалізму та фотоімпресіонізму. Експерементує в concept & abstraction.

Проєкт «ШАСЛИВИЙ КВИТОК»

Серія авторських фоторобіт Дарини і Сашка Балабай.

«В якийсь момент я спіймала себе на думці, що захворіти на коронавірус це, як взяти участь в лотереї та витягнути не той квиток, чи той, з якої сторони дивитись. Але мені ця ситуація з масою невідомих перемінних нагадує лотерею», каже Дарина Балабай, співавторка проєкту.

Що очікує на нас після закінчення карантинів і обмежень, які стримують нас через пандемію? Як зміниться наше життя після успішної перемоги над вірусом?

Автори проєкту фіксували життя свого міста до та під час пандемії, що надихнуло їх створити фотопроєкт про уявний світ після пандемії. Цей світ можна побачити на 20-ти фото, де місто знов повертається до свого звичайного життя, де мешканці міста не змушені вдягати маски. Світ, в якому люди не вираховують з ким і в якій кількості їм буде безпечно провести час, відсвяткувати свята. Світ, де відбуваються галасливі та яскраві події, багатолюдні концерти, велопробіги, ярмарки. Це той світ, що робить наше життя повноцінним та наповненим емоціями.

Автори проєкту використали експериментальну техніку для імітації захисного скретч шару, який зазвичай використовують на лотерейних квитках. І ось перед глядачем повстають такі очікувані моменти пост карантинного життя, нашого майбутнього спільного, соціального, мистецького та культурного життя після закінчення пандемії та карантинних обмежень.


Спеціальні гості:
- бард і поетеса Ірина Антонович;
- музичне тріо «АБО бенд»;
- психотерапевт Галина Сасін.

Інформаційні партнери фотовиставки:

Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська організація НСФХУ
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча група "Вколоті Фотографією"
журнал «Культурний тренд»

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Контакти для замовлення авторської екскурсії виставкою:
photofilm17@gmail.com