Фотовиставка «ЦІКАВИЙ МАКРОСВІТ»

ЩО: Фотовиставка «ЦІКАВИЙ МАКРОСВІТ», автор Сергій Мірошник
ДЕ: Національний музей космонавтики імені С.П. КОРОЛЬОВА, вул. Дмитрівська, 5, м. Житомир, Україна
КОЛИ: 01 - 21 липня 2021 рокуВТ-НД 10:00 - 17:15; ПН – вихідний
ВХІД: 
вільний (на умовах дотримання карантинних правил)

Презентація і відкриття фотовиставки СЕРГІЯ МІРОШНИКА (Україна) 01 липня 2021 року о 15:00.

Про автора:
Сергій Мірошник (Україна), київський фотограф, який успішно займається макрозйомкою флори та фауни. Входить до Національної спілки фотохудожників України. Має міжнародне звання AFIAP.

Ось що автор говорить про цей напрямок фотомистецтва:
"З дитинства любив малювати та мріяв стати художником. В шкільному віці відвідував художню студію та закінчив художню школу.
Фотоапарат в руки потрапив ще в шкільному віці. В зрілому віці думав що мистецтвом займатись вже не буду, але в 2010 році з’явилося неймовірне бажання фотографувати. Був придбаний цифровий фотоапарат.

Спочатку знімав пейзажі і природу, а починаючи з 2014 року завдяки знайомству з макрофотографами почав знімати макро. Постійно приймаю участь в українських і міжнародних фотоконкурсах, де отримав вже не одну нагороду. У 2019 році пройшли дві персональні фотовиставки у Хмельницькому та Києві.

Про жанр мікрофотографії хочу сказати що це складний жанр. Насамперед для того щоб отримати гарні фотографії від фотографа потрібна наполеглива праця і терпіння, без яких в макрозйомці результату не буде, а також самовідданість і любов до цієї справи.
Коли влітку потрібно вставати в 04:00 ранку, а тобі хочеться спати. Коли тобі після роботи потрібно їхати на вечірню зйомку в ліс, а хочеться відпочити. Коли ти відзняв матеріал, а в кінцевому результаті розумієш що в тебе нічого не вийшло. Коли ти читаєш прогноз погоди і дивишся чи буде перепад температур, який буде вітер, яка буде вологість. Коли ти знаєш в якій місцевості, в яку пору року шукати тих чи інших комах. Ці всі фактори треба сумувати, щоб отримати гарний результат.

Саме головне як на мене – це постійна праця, завдяки якій ми набуваємо досвіду."

Досягненя автора за останній рік:
-в 2020 році в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулась персональна фотовиставка «Дорогами осені».
-на міжнародному фотоконкурсі, RHS 2020 який проводить Королівське Садівниче Товариство Великобританії, отримав дві нагороди. У номінації «Привітання дикої природи, саду», робота «Охоронець планети мурах» зайняла перше місце. У тій же номінації робота «Кришталеві крила» зайняла друге місце.
-на міжнародному фотоконкурсі LifePressPhoto 2020 отримав золоту медаль за серію робіт з бабками.
-на фотоконкурсі Вікі любить Землю Україна / Wiki loves Earth Ukraine 2020 робота «Кришталеві крила» здобула перше місце.
-на XIV фестивалі фотоклубів України робота "Я вас бачу" перемогла в номінації "Кращий фотограф фестивалю".

Найголовнішою нагородою в 2020 році Сергій Мірошник вважає отримання звання Artist FIAP (AFIAP) – Художник Міжнародної Федерації Фотомистецтва!

Контакти автора:
e-mail: miroshnikserg@gmail.com
моб. тел: +38(067)137 43 05


Куратори експозиції:

Ірина Вишневецька та Валерій Лещинський

Інформаційні партнери експозиції:
Національна спілка фотохудожників
Національний музей космонавтики імені С. П. Корольова
ART - об'єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська організація НСФХУ
Київський фотоклуб «9х12»
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії,
Журнал «Культурний тренд"
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Для довідок, консультацій:

тел.: +38 0412 472627
e-mail:post@cosmosmuseum.info


Фотографія на заставці: автор Сергій Мірошник