Місто, що дарує крила

ЩО: фотовиставка «Місто, що дарує крила»
ДЕ: Палац Потоцьких, вул. Шпитальна 3, Івано-Франківськ, Україна
КОЛИ: 15 червня - 15 липня 2021 року
ВХІД: вільнийВідкриття фотовиставки «Місто, що дарує крила» - 15 червня 2021 року, о 13:00 за адресою: вул. Шпитальна 3, Палац Потоцьких, Івано-Франківськ.

Таку назву має фотовиставка, авторами якої є двоє учасників народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці Тетяна Павлик і Ростислав Кондрат. Виставка є результатом відвідування міста Антіб (Лазурне узбережжя, Франція) та його околиць сімейною парою впродовж кількох років.


Старовинні вулички виключно для пішоходів, продуктовий ринок, який після обіду перетворюється в мистецький простір, вишукана архітектура середньовіччя і античних часів, велелюдні розкуті пляжі, музеї, галасливі ресторани, діксіленд з Голандії, сувенірні крамниці, блошині базари, ранкові рибалки зі своїми трофеями - це місто заворожує своїм теплом і гостинністю, тут можна забутися надовго, а потім чекати нової зустрічі.

    
Експозиція є одним з чисельних мистецьких заходів культурного фестивалю «Французька весна» національного масштабу, який проводиться понад двадцять років Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом та мережею ГО Альянс франсез, до складу яких входить ГО Парі-ІФ, центр французької мови та культури м. Івано-Франківська та області.

Більш детально про виставку на сайті фотоклубу «Колумб».Організатори:
Громадська організація Paris-IF
https://www.facebook.com/Paris-IF-311498832767654/