«ТЕКСТУРА ПІДСВІДОМОСТІ» - фотомистецький проєкт

ЩО: фотомистецький проєкт «ТЕКСТУРА ПІДСВІДОМОСТІ», автор Яна Гринів (Україна)
ДЕ: арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.:+380 44 529-14-73
КОЛИ: 3 червня - 3 липня 2021 року, Пн-Пт, з 11:00 до 19:00 (Сб - вихідний), Нд з 11:00 до 18:00
ВХІД: вільний (на умовах дотримання карантинних заходів)

Презентація та відкриття з одночасною tv-трансляцією в групі ФБ «Центр Українського Мистецтва»
3 червня 2021 року, о 18:30.

Про проєкт і виставку:
У фотографії, живописі та вітражному розписі я вдаюсь до експерименту зазирнути за межі свідомого та зафіксувати в навколишньому світі відбитки плинності нашого життя.
Підфарбовані та перефарбовані стільки раз дитячі майданчики, огорожі, фасади, обірвані дошки оголошень, журнальні та газетні вирізки стають метафорою того, як ми рихтуємо наші життєві плани, навіть якщо бракує ресурсів і можливостей. Шари старої та нової фарби вбирають в себе сотні життєвих історій та цілих поколінь, і навіть більше - інколи це втеча від сірості буденних проблем через спроби зафарбувати старе.
Раптом життя здійснює крутий поворот і ми грубими мазками наносимо нові очікування, бажання, плани. І так фрагменти життя, емоції, мрії та плани лягають новими яскравими фарбами у нашій підсвідомості. Крізь порепані нашарування проступають старі спогади, граючи кокофонією кольорів.
Текстури, що стають дорожньою картою нашого життя, це — мандри підсвідомістю, яскраві абстракції, гра уяви. Вони створені часом, природою та людьми, цілими поколіннями.
Цей проект є моєю медитацією, де абстрактні текстури вступають у взаємодію з несвідомим, допомагаючи краще збагнути себе.


Яна Гринів, мисткиня

Про авторку:
Ось як Яна пише про себе - «Мистецтво для мене є і загадкою і відповіддю. Мистецтво відкриває глибину світу навколишнього та всередині мене, і це – справжнє диво. Я займаюсь фотографією, живописом, вітражним розписом і постійно експериментую, пробую щось нове, бо щиро переконана, що мистецтво є всюди. Цей пошук надихає мене ділитись моєю пристрастю. Мистецтво не лише дає більше можливостей насолодитись життям, а і сформулювати свою думку, бути почутою, спровокувати інших до роздумів!».


Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Інформаційні партнери проєкту:
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська організація НСФХУ
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча група "Вколоті Фотографією"
Журнал «Культурний тренд»

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Купівля робіт та замовлення авторської екскурсії виставкою:
yanagrynivfinearts@gmail.com