Кобзарю, знов до тебе я приходжу…

ЩО: фотовиставка «Кобзарю, знов до тебе я приходжу…»
ДЕ: вул. Галицька 17, третій поверх, Тисмениця, Україна
КОЛИ: з 9 березня 2021 року
ВХІД: вільний (на умовах дотримування карантинних правил)

Кобзарю, знов до тебе я приходжу…
Ліна Костенко

Дана документальна фотовиставка охоплює майже тридцятирічний відрізок часу і представляє фотографії на шевченківську тематику. Експозиція складається з кількох тематичних блоків:

1. Власне пам’ятники Шевченкові в Тисмениці та селах новоствореної об’єднаної територіальної громади (Клубівці, Липівка, Марківці, Милування, Пшеничники, Старі Кривотули, Чорнолізці).

2. Репортаж про відкриття пам’ятника в Тисмениці 18 жовтня 1992 року.

3. Фото ряду подій різних років, що пов’язані з іменем Кобзаря – це віче, шевченківські читання, візит Українського Жіночого Конгресу.

 


Фотовиставка створена на основі матеріалів з архівів учасників народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці: Ростислава Кондрата, Юрія Кукудяка, Івана Постоловського, Яреми Проціва.

Ця фотовиставка для «Колумбу» є своєрідним дежавю, оскільки в головному адмінбудинку Тисмениці впродовж багатьох попередніх років колектив провів чимало виставок. Розпочиналося все в далеких вісімдесятих у вестибюлі першого поверху. Серед інших одну з виставок відвідав Володимир Романчук з Києва, який в той час курував роботу аматорських фотоклубів та кіностудій України. З його легкої руки «Колумб» відправився в творче плавання по виставках в Україні та багатьох країн…

Більш детально про виставку на сайті нфк "Колумб": https://photocolumb.at.ua/news/kobzarju_znov_do_tebe_ja_prikhodzhu/2021-03-08-151