«Коронаскоп або щасливий квиток» - експозиція фотопроєктів

ЩО: експозиція фотопроєктів «Коронаскоп або щасливий квиток»
ДЕ: арт-простір бібліотеки ім. Романа Іваничука, площа Ринок, 9, Львів, Україна, тел.: +38(067)707-43-38
КОЛИ: 12 лютого – 8 березня 2021 року, Вт-Пт 10:00 – 20:00; Сб, Нд-Пн 10:00 – 18:00
ВХІД: вільний (на умовах дотримування карантинних правил)

«Коронаскоп або щасливий квиток» - експозиція фотопроєктів Валерія Лещинського (Київ), Дарини і Сашка Балабай (Львів).

Відкриття і презентація експозиції 12 лютого 2021 року, о 16:00.


Спеціальний гість на відкритті - бард і поетеса Ірина Антонович (Київ) з програмою «Романс про Закоханих».

«Ніхто не зможе побудувати для тебе міст, на якому ти зможеш перетнути потік життя - ніхто, крім тебе самого».
Фрідріх Ніцше

Фотопроєкт «Коронаскоп» - це спроба, його автора, Валерія Лещинського, показати внутрішній світ творчої людини, сприймання чи не сприймання дійсності через призму візуальних трансформацій, на які може бути здатна душа людини в експресивному стані...

Валерій - киянин, засновник та куратор Art-об`єднання «Kyivphotos-Hall 2012», входить до Національної спілки фотохудожників України, один з небагатьох українських фотографів, який працює в руслі сучасного пікторіалізму та фотоімпресіонізму. Експериментує в concept & abstraction.

Фотопроєкт «Шасливий квиток» - серія авторських фоторобіт Дарини і Сашка Балабаїв. «В якийсь момент я спіймала себе на думці, що захворіти на коронавірус це, як взяти участь в лотереї та витягнути не той квиток, чи той, з якої сторони дивитись.Але мені ця ситуація з масою невідомих перемінних нагадує лотерею», каже Дарина Балабай, співавторка фотопроєкту.
Що очікує на нас після закінчення карантинів і обмежень, які стримують нас через пандемію? Як зміниться наше життя після успішної перемоги над вірусом?
Автори проєкту фіксували життя свого міста до та під час пандемії, що надихнуло їх створити фотопроєкт про уявний світ після пандемії. Цей світ можна побачити на фотографіях, де місто знов повертається до свого звичайного життя, де мешканці міста не змушені вдягати маски. Світ, в якому люди не вираховують з ким і в якій кількості їм буде безпечно провести час, відсвяткувати свята. Світ, де відбуваються галасливі та яскраві події, багатолюдні концерти, велопробіги, ярмарки. Це той світ, що робить наше життя повноцінним та наповненим емоціями.

Автори фотопроєкту використали експериментальну техніку для імітації захисного скретч шару, який зазвичай використовують на лотерейних квитках. І ось перед глядачем повстають такі очікувані моменти пост карантинного життя, нашого майбутнього спільного, соціального, мистецького та культурного життя після закінчення пандемії та карантинних обмежень.

Інформаційні партнери:
Журнал «Культурний тренд»
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Shofar Newspaper Lviv

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com