Фотовиставка Костянтина Сови «Ми не забудемо!»

ЩО: фотовиставка «Ми не забудемо», автор Костянтин Сова (Україна)
ДЕ: Галерея Київської Школи Фотографії, вул. Велика Васильківська, 65, 3й поверх, ст.м. Олімпійська, Київ, Україна
КОЛИ: 30 листопада–20 грудня 2020 року, Пн.- Пт.: з 10:00 до 20:00, Сб.- Нд.: 10:00 – 16:00
ВХІД: вільний (на умовах дотримання карантинних заходів)

Виставка присвячена 7 річниці початку Революція Гідності. Автор фотовиставки – засновник та викладач Київської Школи Фотографії Костянтин Сова.

Події з кінця листопада 2013 до лютого 2014 року розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства до масових мітингів, палаючих шин, «коктейлів Молотова» і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що відстоювання власної гідності та свободи вартувало українцям 106 загиблих і понад 2 тис. поранених.


Будучи безпосереднім учасником цих подій, Костянтин Сова за допомогою світлин відтворює атмосферу Майдану, засвідчує єдність українців, незламне прагнення до свободи та кращого майбутнього. Своїми світлинами він нагадує про нестерпний біль, закарбований у серцях українців, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Приходьте на виставку, щоб за допомогою фотографії зазирнути в очі тих, хто ціною свого благополуччя, здоров’я та навіть життя відстоював свої права та права своїх дітей на гідне майбутнє у власній країні.