«ІЛЮЗІЇ» - фотовиставка абстрактних робіт

ЩО: «ІЛЮЗІЇ» фотовиставка абстрактних робіт, автор Вікторія Сорочук (Україна)
ДЕ: Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.:+380 44  529-14-73
КОЛИ: 27 листопада – 16 грудня 2020 року, Пн-Пт з 11:00 до 19:00 / Сб, Нд - вихідні
ВХІД: вільний (на умовах дотримання карантиних заходів)

Відкриття та онлайн презентація - 27 листопада о 16:00 в групі FB "Abstract Photography UA"

Про виставку:
Ілюзія - це хибне сприйняття реальності, каже наука. Тоді виникає питання наскільки реальність не є хибною і чому коли ми вдивляємося в тіні на стіні або взори на воді то бачимо цілком реальні обриси, які притягують наш погляд і відволікають від такої правильної реальності? Для мене “ілюзія” - це, в першу чергу, щось, що може зупинити мене серед людської юрби, щось, що не відпускає мою увагу і змушує безкінечно розглядати химерні сплетіння чи неправильні форми. Колекція абстрактної фотографії представлена до вашої уваги містить образи різних об’єктів, сфотографованих в змінних умовах, що зробило можливим створити візуальні ілюзії та трансформувати сприйняття фізичних якостей: повітря може бути твердим, рідина може сприйматись як повітря, тонкий, напів прозорий матеріал виглядає як сталь, звук може бути візульним. Абстракція дає свободу нашій уяві, відчиняє портал для ілюзій, які стирають межі встановлені реальністю.
Вікторія Сорочук

Про автора:

Вікторія Сорочук (1981р.) - викладач англійської та перекладач. Займається фотографією активно з 2015 року. Участь у міжнародному онлайн конкурсі Abstract Art Photo 2020 стала кульмінацією в 5-ти річному періоді пошуку самовираження через фотографію. Це перша персональна виставка фотографині в Києві. Улюблені жанри - пейзажна та абстрактна фотографія.

Контакти з автором:

vsorochuk@gmail.com

Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Партнери проєкту:
Національна спілка фотохудожників України,
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча група "Вколоті Фотографією"

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
Креативна рекламна агенція
Арт-корпорація - L&V Studio