ВЕРНІСАЖ XIV ФЕСТИВАЛЮ ФОТОКЛУБІВ УКРАЇНИ 2020

Чотирнадцятий Фестиваль фотоклубів України у 2020 році зібрав учасників 17 фотоклубів з чотирнадцяти міст нашої країни: Київ, Вінниця, Дніпро, Долина, Енергодар, Кривий Ріг, Маріуполь, Одеса, Рівне, Суми, Херсон, Чернігів, Кілія, Арциз.

Фотоклуби - самодостатні об'єднання. Але, як і інші творчі об'єднання, вони не можуть розвиватися в ізоляції. І в цьому сенсі, Фестиваль фотоклубів України дає можливість не тільки познайомити широкого глядача з діяльністю різних фото-колективів, а й створює умови для творчого змагання між ними.


Кращі клубні фотоколекції визначилися шляхом відкритого голосування на Порталі фотоклубів. Дванадцять клубів отримали статус лауреатів і право представити свої експозиції в щорічному каталозі і на підсумковій фотовиставці фестивалю.

Незалежне журі обрало три фотороботи в номінації «Кращий фотограф фестивалю»:
- Сергій Мірошник «Я вас бачу»;
- Олег Бубир «Осінь»;
- Ганна Коренєва «Ранок на Ланжероні».
Якщо Ви хочете зануритися в неординарну фототворчість, тоді вам варто відвідати виставку Фестивалю, яка експонуватиметься з 3 листопада 2020 за адресою: Одеса, вул. Ланжеронівська, 2 (Одеський літературний музей).

Відкриття виставки та нагородження учасників відбудеться 03.11.2020 о 15:00.

Усі заходи будуть проводитись відповідно до умов, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Організатори:
Портал фотоклубів України
Одеська фотографічна асоціація

За підтримки:

Міністерства культури та інформаційної політики України
Одеської обласної державної адміністрації
Одеської обласної ради

Партнери:

Одеський літературний музей
фотомагазин «Папарацці»

Інфопартнери:
«Фаворит удачі»
fotoafisha.com