Фотовиставка «IТАЛІЙСЬКИЙ НАТЮРМОРТ»

ЩО: фотовиставка «IТАЛІЙСЬКИЙ НАТЮРМОРТ», автор Бартоломео Ла Джой / Bartolomeo La Joy (Італія)
ДЕ: Будинок кіно, Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 01 - 17 листопада 2020 року, кожного дня з 12:00 до 20:00
ВХІД: вільний (на умовах дотримання карантиних заходів)

Про автора:
Бартоломео Ла Джой, народився в Італії, має звання BFA - бакалавр художньої фотографії. Зараз живе в містечку Латина недалеко від Риму.

Ось, що він розповідає про себе:
"Навчився перших фотографічних зачатків у віці 16 років просто для розваги. Кілька років по тому захопився вже фотографією надовго, читаючи спеціальні книги та використовуючи старі біоптичні камери Ролейкорд та Войтлендер із призматичним фокусом, на які я тоді робив усі свої фотографії .
Кілька років я фотографував в аналоговому режимі, потім захопився фільмами Super 8, VHS і,нарешті, цифровим фотопроцесом - бо випадково, у 2010 році я купив цифровий дзеркальний апарат, за допомогою якого я насолоджувався мистецтвом фотографії, в який пірнав із великим ентузіазмом та задоволенням.
Я намагався ознайомитись із фотографією та технікою постпродукції, відвідуючи курси та семінари.
Мені подобається фотографія на природі, але я люблю відображати все, що стосується кожного жанру фотографії, оскільки кожна нова річ збільшує мій багаж, несучи мене вперед по шляху зростання.
Я брав участь у численних національних та міжнародних фотоконкурсах UIF, FIAF, FIAP, GPU та IUP з численними відзнаками та нагородами.
Мабуть я всеж більше тревел-мандрівний фотограф. Я люблю ходити навколо в пошуках пейзажів в старовинних італійських селах ,в пошуках прихованих казкових куточків.
Завдяки фотографії я по іншому спостерігаю за навколишнім світом, який є завжди чарівний для мене і якого я ніколи раніше не бачив.
Я завжди ношу свій фотоапарат із собою, тому що ці чарівні момент навколишнього життя неповторні."


Експозицію організовано за сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.
Кураторська група виставки:

- Валерій Лещинський
- Микола Верповський

Партнери:

Національна спілка фотохудожників України
Національна спілка кінематографістів України
Арт-об`єднання "Kyivphotos-Hall 2012"
Український Центр Фотомистецтва
Фотоклуб «Блакитна Чаша»
Київська Школа Фотографії

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»