"ОБРАНІ.УКРАЇНА" - фотопроєкт МАРУСІ СЛОБОЖАН

ЩО: фотопроект «ОБРАНІ. УКРАЇНА», автор Маруся Слобожан
ДЕ: Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 17 серпня - 17 вересня 2020 року, кожного дня з 12:00 до 20:00
ВХІД: вільний (на умовах посткарантину з обов`язковим дотриманням карантиних умов!)

«ОБРАНІ. УКРАЇНА», фотопроєкт МАРУСІ СЛОБОЖАН (Україна)

/презентаційна версія/

Альбом про українців, які живуть серед нас, тут і зараз. Збірний образ про реальне життя на селі, без прикрас. З різних куточків нашої країни. Вважаю, що село завжди було і є носієм ідентичності традицій і здоровля. Україна, яку показую Вам, поволі зникає. Всіх представлених тут людей, я думаю, не випадково зустріла. Когось просто побачила, хтось мене сам знайшов, когось шукала, наздоганяла, про багатьох ще тільки мрію. В їхні очі потрібно дивитись довго. І кожен побачить своє. Бо Я бачу…
Маруся Слобожан

Про автора:Маруся Слобожан, живе і працює e Києві, але по своїй суті, є екстремальним фотохудожником. В її фото жодної молекули гламуру чи постановочного пафосу. Лише оголена правда сьогодення, гротескно підфарбована яскравими кольорами.Кожне фото — це окрема історія. Деякі роботи мають назву, як оформлене, інтуїтивне втілення світогляду автора. Деякі ще чекають на свою назву. Такі роботи неможливо зробити, якщо самого фотографа не збуджує та правда, якщо він не смакує її п’янкої істини. Тривалий післясмак вражень від її творів запалює інтерес і жагу до життя.
Григорій Цевогор

Експозиція цієї фотовиставки у Будинку Кіно - це тільки початок великого авторського фотопроєкту Марусі Слобожан. Бажаємо автору успіху і натхненння. Запрошуємо до перегляду!Експозицію організовано за сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.
Координатор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director у Kyivphotos-Hall 2012
Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників Україн
Національна спілка кінематографістів України
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Медіа-підтримка:
fotoafisha.com
Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
група Вколоті Фотографією
Креативна рекламна агенція «КращЄ»
Арт-корпорація - L&V Studio