Фотовиставка LifePressPhoto 2020

ЩО: фотовиставка 6-го Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto, 2020
ДЕ: ТЦ «Сады Победы», вул. Академічна, 28, Одеса, Україна
КОЛИ: 01 - 20 липня 2020 року
ВХІД: вільний


У приміщенні ТЦ «Сады Победы», 1 липня о 15:00, відбудеться презентація фотовиставки та нагородження переможців 6-го Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto, 2020.

Карантинні обмеження впливають на якість нашого життя, в т.ч. і в культурно-освітній сфері. Запланований проект вперше реалізовується не в Рівному а в Одесі. Презентація відбудеться у карантинному форматі, з застосуванням засобів захисту та необхідними обмеженнями щодо кількості одночасного перебування відвідувачів у громадському просторі.

З появою фотографії, інформація про події отримала швидке візуальне підкріплення та документальність. З появою телеграфу, а згодом Інтернет, вона має можливість швидко поширюватись, нівелюючи відстані та кордони.

Професія фотожурналіста не проста, він повинен робити правдиві знімки не викривляючи реальності, знімки, які є частиною історії – події, які вже не повторяться, люди, котрі не повернуться, емоції, які можна пережити лише в цей конкретний момент, адже історія народжується саме тут і зараз… Фотожурналіст зупиняє миті життя, які стають історією та її пам’яттю.

Як часто ми читаємо новини? Дуже часто, особливо сьогодні… особливо сьогодні нам так хочеться знати правду, знати реальні факти, і саме фотографія, яка ілюструє текст допомагає нам не просто зрозуміти, але і відчути інформацію, відчути себе в центрі подій – радісних, цікавих, небезпечних, вирішальних, історичних.

Цей проект проводиться задля підвищення стандартів фотожурналістики, аби мотивувати та надихати до кращого результату. Адже фотокамера в руках журналіста – це інструмент, котрим можна захопити та зупинити частинку реальності.

На конкурс надійшло біля 4,5 тисяч фотографій авторів з 27 країн світу і ми познайомимо глядача з переможцями, кращими світлинами, членами журі, організаторами конкурсу.

Одесити загалом отримали 10 різних нагород з 85 можливих.

Медалі: Сергій Гуменюк, Ольга Кириченко, Вячеслав Онищенко, Юлія Рубінська,Євген Самученко.
Дипломи: Лариса Виноградова (Кавєріна), Світлана Костіна, Альона Ксенофонтова, Тетяна Редченкова, Ангеліна Тарасенко.

Це не випадково, адже одеська школа фотографії досить відома і отримує високу оцінку по всьому світі.

Згодом ця фотовиставка конкурсу експонуватиметься в різних містах України та закордону.

Організатори конкурсу:
Національний університет "Острозька академія"
Студія "У фарватері істин"
ГО "Український Центр фотомистецтва"

Виставка в Одесі організована:
Одеська фотографічна асоціація, фотоклуб «Фотон-2»

За підтримки:

Одеської регіональної організації НСЖУ, ТЦ «Сады Победы»

Запрошуємо учасників, журналістів, медіа партнерів та спонсорів!
Сайтконкурсу: press.ukrfoto.org/ua/result

Чекаємо Вас, бажаємо міцного здоров'я та гарних новин!