ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЄКТ УКРАЇНСЬКИХ ФОТОГРАФІВ

ЩО: ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЄКТУ УКРАЇНСЬКИХ ФОТОГРАФІВ
ДЕ: https://www.facebook.com/events/717578172319272/
КОЛИ: з 14 травня 2020 року
ВХІД: онлайн

14 травня о 16:00 розпочнеться онлайн-презентація екологічного мультимедійного арт-проєкту «ХТО, ЯК НЕ ВИ?», в якому приймають участь і українські фотографи! Цей арт-проєкт організовує і проводить відоме українське видання про цінності культурного життя - "КУЛЬТУРНИЙ ТРЕНД".

Розповідає Вікторія Степанец, куратор проєкту, засновник та головний редактор журналу «КУЛЬТУРНИЙ ТРЕНД»:

«Цей проєкт народжувався довго, концепція створювалась поступово, експозиція формувалась дуже вибірково...
Ми повинні були його представляти офлайн у квітні, але є ситуації, на які ми не здатні впливати... Для мене це було дуже відповідальне рішення - презентувати даний проєкт онлайн. Ми намагались максимально використати можливості такого формату, аби кожен глядач зміг відчути проєкт, незважаючи на те, що він відбуватиметься у віртуальному просторі.

"Хто, як не Ви?" - це арт-проєкт, який ставить за мету привернути увагу до питання взаємовідносин між Людиною і Природою та відповідальності кожного з нас за результати. Серед учасників - художники, фотографи, скульптори, поети, драматурги, режисери.
Презентація проєкту відбудеться онлайн 14-го травня, а протягом тижня, по 21 травня, на Вас чекають цікаві зустрічі у прямих ефірах з відомими особистостями зі сфери культури. Будемо висвітлювати питання, як мистецтво здатне впливати на вирішення екологічних проблем у нашому суспільстві.»


Учасники експозиційної складової проєкту (художники та фотографи): Євген Самученко, Діана Руденко, Валерій Лещинський, Владислав Шульженко, Євген Педін, Євген Заборовський, Костянтин Плетенецький, Ольга Решетняк, Юлія Карась, Юрій Мусатов, Катерина Нейдорф, Олексій Глазунов, Яна Глазунова, Олексій Бреус, Валерій Голейко, Оля Рондяк.

Запрошуємо долучатись!

Партнери проєкту:

OpenTheatre, Фундація «Україна»

Офіційні медіапартнери:

The News&Culture, ГО «Міжнародна фундація розвитку»
Літературно-художній журнал «Дніпро»

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
Арт-об`єднання "Kyivphotos-Hall 2012"

Після покращення ситуації у світі з пандемії коронавірусу, екопроєкт «Хто, як не Ви?» буде реалізовано офлайн – і, як запевняють організатори, такий формат передбачатиме оновлення і проєкт стане ще більш цікавим.

В публікації використано авторські фотороботи учасників проекту: Валерія Лещинського, Владислава Шульженко, Юлії Карась, Ольги Решетняк (всі – Україна).