ХІІІ Національна бієнале Природа 2020


Фотоконкурс "Природа" започаткований 1995 року в Івано-Франківську. Йому передувала колективна "екологічна" виставка фотографів Молдови і України (1994 рік). У 1996 році конкурс відбувся вдруге, а надалі він перейшов в режим бієнале.

Щоразу фотовиставки приурочені до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Прикарпатська фотографічна спільнота проводить даний конкурс з метою продовжити і розвинути найкращі традиції української фотографії в таких напрямках, як пейзаж, ландшафти, урбаністичне середовище, аерофотозйомка, флора і фауна. Також важливим є підняття питання екології, а насамперед охорони і захисту навколишнього середовища.

Основними незмінними організаторами і генераторами проекту є Івано-Франківська обласна організація Національної спілки фотохудожників України і Народний фотоклуб "Колумб" (Тисмениця).

Цього року було впроваджено три нові номінації:
«Слід людини»
«Пейзаж, флора і фауна»
«Аєрофотозйомка»

- Окремо на кожну номінацію буде обраний переможець.
- Продовжується прийом робіт від молодих учасників – віком до 15 і 20 років (для даної категорії учасників участь безкоштовна).
- Переможці конкурсу отримають медалі та дипломи, а також цінні призи і подарунки від спонсорів бієнале.

Остання дата прийому фоторобіт – 23:59, 25 квітня 2020 року.
Умови фотоконкурсу і реєстрація: biennalenature.org

Починаючи з 1998 року практикується проведення фотопленерів. Після відкриття виставки планується проведення триденного пленера в Карпатах.

Сторінка в фейсбук: facebook.com/biennalenature.org
Сторінка в інстаграм: @biennalenature