Фотовиставка "Народному Фотоклубу "ІКАР" 40 років"

ЩО: фотовиставка "Народному Фотоклубу "ІКАР" 40 років"
ДЕ: Національний музей літератури України, вул. Б. Хмельницького 11, Київ, Україна
КОЛИ: 22 лютого - 3 березня 2020 року, щодня з 12:00 до 21:00
ВХІД: вільний

Запрошуємо на вікриття фотовиставки "Народному Фотоклубу "ІКАР" 40 років" - 22 лютого 2020 року, о 16:00

На фотовиставці представлені роботи різних жанрів від 34 авторів (фотоаматорів) – працівників державного підприємства «Антонов».

Історична довідка
Перший поштовх до створення фотоклубу дав заступник секретаря комітету комсомолу Київського механічного заводу (нині-Державне підприємство «Антонов») Володимир Бриль, який запропонував Любові Козловій (культмасовий сектор) та Олександру Козульці організувати фотовиставку до дня «8 березня», під назвою “Жінка нашого часу”.  І відбулася ця видатна подія у 1976 році.

У січні 1980р. клуб вийшов на міській простір, коли почали проводити засіданняу "Будинку культури" авіазаводу, де до нас приєдналися 4 фотоаматори цього підприємства. Лютий 1980 р. вважаємо офіційною датою народження фотоклубу “ІКАР”.

30 жовтня 2005 р. в урочистій обстановці в Жовтневому палаці Мiнiстерство культури України вручило посвiдчення  про присвоєння клубу звання «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ».

За роки свого існування ми не намагалися створити свій клубний стиль чи напрямок, навпаки всіляко підтримували індивідуальність кожного автора. Діяльність клубу активно підтримує адміністрація та профком ПО ПАУ на ДП "Антонов".