Artist talk Сергія Мірошника "Як Ми Бачимо Макросвіт"

ЩО: Artist talk Сергія Мірошника (Україна) - "ЯК МИ БАЧИМО МАКРОСВІТ"
ДЕ: Арт-простор Київської публічної бібліотеки ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васільківська, 136, Київ, Україна, тел.: +380 44 529-14-73
КОЛИ: 16 січня 2020 року, о 18:30
ВХІД: вільний

Artist talk Сергія Мірошника "ЯК МИ БАЧИМО МАКРОСВІТ" відбудеться в рамках відкриття підсумкової фотофиставки конкурсу "ПРИРОДА МОЄЇ КРАЇНИ".

Про спікера:
Сергій Мірошник (Україна), київський фотограф, який успішно займаєтся макрозйомкою флори та фауни.

Ось що він говорить про цей напрямок фотомистецтва:
"З дитинства любив малювати та мріяв стати художником. В шкільному віці відвідував художню студію та закінчив художню школу.
Фотоапарат в руки потрапив ще в шкільному віці. В зрілому віці думав що мистецтвом займатись вже не буду, але в 2010 році з’явилося неймовірне бажання фотографувати. Був придбаний цифровий фотоапарат.


Спочатку знімав пейзажі і природу, а починаючи з 2014 року завдяки знайомству з макрофотографами почав знімати макро. Постійно приймаю участь в українських і міжнародних фотоконкурсах, де отримав вже не одну нагороду. У 2019 році пройшли дві персональні фотовиставки у Хмельницькому та Києві.

Про жанр мікрофотографії хочу сказати що це складний жанр. Насамперед для того щоб отримати гарні фотографії від фотографа потрібна наполеглива праця і терпіння, без яких в макрозйомці результату не буде, а також самовідданість і любов до цієї справи.
Коли влітку потрібно вставати в 04:00 ранку, а тобі хочеться спати. Коли тобі після роботи потрібно їхати на вечірню зйомку в ліс, а хочеться відпочити. Коли ти відзняв матеріал, а в кінцевому результаті розумієш що в тебе нічого не вийшло. Коли ти читаєш прогноз погоди і дивишся чи буде перепад температур, який буде вітер, яка буде вологість. Коли ти знаєш в якій місцевості, в яку пору року шукати тих чи інших комах. Ці всі фактори треба сумувати, щоб отримати гарний результат.

Саме головне як на мене – це постійна праця, завдяки якій ми набуваємо досвіду."
Координатор:

Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Організатори:
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об`єднання «Kyivphotos-Hall 2012»

Партнери:
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Творча співдружність Photogrammer.Media

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:

журнал «Культурний тренд»
Проект "Українська Фотографія"
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Рекламна підтримка:
L&V Studio


Фотографія на заставці - Сергій Мірошник (Київ, Україна)