Друге рев'ю проектів фотокниг від фестивалю Kyiv Photo Book


Маєте думки щодо видання власної фотокниги?

Фестиваль фотокниг Kyiv Photo Book у партнерстві з Арт-центром Павла Гудімова "Я Галерея" проведе Рев'ю проектів фотокниг, на якому ви, у приватних консультаціях з експертами, зможете перевірити свої ідеї та отримати відповіді на такі питання: на основі яких із своїх робіт створювати фотокнигу, чи є цікавою обрана концепція книги (якщо концепція вже є), який формат книги обрати, наскільки є цікавими ваші ідеї щодо дизайну майбутньої книги (якщо такі ідеї вже є), як видавати книгу, як розповсюджувати та просувати її.

Рев'юери:

Вікторія Мироненко - кандидат мистецтвознавства, історик фотографії, доцент кафедри кінотелеоператорства Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Саша Биченко - дизайнер візуальних комунікацій, арт-директор, керівник Українського конкурсу макетів фотокниг Ukrainian Dummy Award від видавництва Родовід.

Ілля Жекалов - видавець, засновник та креативний директор видавництва Red Zet.

У вас будуть три 30-хвилинні сесії на спілкування віч-на-віч з кожним із рев'юерів. Загальний час рев'ю вашого проекту - півтори години.

Подання заявки на рев'ю - безкоштовне. Кількість місць обмежена. Заявки приймаються до 7 січня 2020 року включно.

Якщо ваш проект буде обрано для рев'ю, організаційний збір за участь - 450 гривень. Рев'ю буде проходити в суботу 18 січня 2020 року в Києві в Арт-центрі Павла Гудімова "Я Галерея" (вул. Хорива, 49-б).

Форма Заявки на участь у рев'ю - за посиланням: https://forms.gle/zjvqYwusqq6X2EbB7