Фотовиставка «СЛОВА І ЗОБРАЖЕННЯ»

ЩО: фотовиставка «СЛОВА І ЗОБРАЖЕННЯ», автори Юрій та Лариса Лебедєви (Україна)
ДЕ: Київська публічна бібліотека ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.:+380 44 529-14-73
КОЛИ: 26 листопада – 10 грудня 2019 року; пн-пт 11:00–19:00, нд 11:00-18:00, сб – вихідний
ВХІД: вільний

Відкриття та презентація фотовиставки «СЛОВА І ЗОБРАЖЕННЯ», автори Юрій та Лариса Лебедєви (Україна) – 26 листопада 2019 року, о 18:30.

«Поезія – та волога в очах, яка змиває пил, що заважає нам бачити. Якщо волога не омиває око, ми сліпнемо» - казав Віктор Конецький, письменник і художник. Кращі поетичні рядки укладаються в душі назавжди і допомагають скласти те, що здавалося несумісним і роблять зрозумілим те, що було незрозумілим.
Ми спробували поєднати поезію з нашими фотографіями. Це єднання ні в якому разі не робить вірші підписами під знімками, або знімки – ілюстраціями до віршів. Просто для нас вони співпали – десь за настроєм, десь за сюжетом, десь завдячуючи неочевидним асоціаціям. Дивіться і обов'язково читайте — слова і зображення співпадуть і для вас!
Юрій та Лариса Лебедєви

Про авторів:

За фахом Юрій та Лариса Лебедєви інженери, обоє багато років працювали викладачами в технічному університеті, а самі вчилися відчувати красу природи і відношень між людьми. Подружжя все життя (вони разом вже п‘ятдесят років) багато подорожують: з наплічниками мандрували по багатьом цікавим місцям на просторі від України до Камчатки і від Паміру до Полярного Уралу, знайомились з природою і буденним життям в країнах Европи, Азії, Африки. Їх супутниками завжди були фотоапарати.

Лариса і сама знімає, але частіше звертає увагу Юрія на цікаве. Юрій, майстер сучасної фотографії, завжди намагається відтворити в цифровому форматі не тільки художнє зображення, для нього важлива концепція знімка, передача думки, відчуттів, настрою...

І це вдається, судячи з того, що він отримував звання “ФОТОГРАФ РОКУ В УКРАЇНІ”, нагороди таких фотоспільнот, як “НСФХУ”, “UNITED PFOTOGRAPHERS INTERNATIONAL”, “IMAGE SANS FRONTIERE” та інші. Фотографії Лариси також можна зустріти в каталогах фотосалонів.

Ларису і Юрія приваблює в сучасній фотографії не тільки емоційний погляд, але й можливість відобразити ідеї, в які вони вірять, тому й не дивує поява мистецького проекту “СЛОВА і ЗОБРАЖЕННЯ”, де автори поєднали свої світлини з поетичними рядками, які знають і люблять. Слова і зображення при цьому підсилюють один-одного, пробуджуючи роздуми про життя.
Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Партнери проекту:

Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kyivphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творче об'єднання «Фотомистецтво України»

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:
L & V Studio

Партнерська служба безпеки:

«СІРІУС», Київ

Організатори:
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall 2012»
Contacts: photofilm17@gmail.com