Art-фотографія «ПРИМАРИ ТЕМНИХ КІМНАТ»

ЩО: фотовиставка art-фотографії «ПРИМАРИ ТЕМНИХ КІМНАТ», автор ІНГА ДІНГА (Литва)
ДЕ: Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 20 вересня - 20 жовтня 2019 року
ВХІД: вільний

Відкриття фотовиставки – 20 вересня 2019 року, о 19:00.

Темна кімната ... Dj vu.
Щось невловимо знайоме. Тихе, злегка таємниче. Ледве помітний рух: шелест, трепет, мерехтіння ... Привид? Бачення? .. Сутність. Одна, інша, п'ята - все шепочуть, ваблять, але ні до однієї не підійти, чи не доторкнутися - тільки що сиділа поруч в темряві і вже опинилася лише точкою на горизонті. Звідки вони, ці ефемерні силуети, їх напівпрозорі особи? .. Я скажу Вам. Це жителі моїх фантазій: тієї реальності, якої ніколи не було; це мешканці темних кімнат - "camera obscura" - яких я іноді випускаю і через кілька миттєвостей назавжди ув'язнюю в блискучих нових або навпаки в старих та потертих відрізках фотоплівки.
Обережно, вони можуть пов'язатися за Вами і проникнути до вашої свідомості ... Особливо - в темній кімнаті.

Техніка виконання:
безлинзовий pinhole-камери ручного виготовлення, фотоплівки середнього формату (6*6).

Про автора:
Інга Дінга(Inga Dinga) - творчий псевдонім, під яким близько 10 років працює фотохудожниця з Вільнюса (Литва). В основному Інга працює в аналогових техніках - фотографує різними вінтажними фотоапаратами або пинхол-камерами ручної роботи, проте їй не чужа і цифрова фотографія, в тому числі репортажні і комерційні (наприклад, будуарні, інтер'єрні, студийно-предметні) зйомки. Автор брала участь в близько 70 виставок і багатьох проектів та фестивалів у себе на батьківщині і за кордоном, в тому числі на Україні, в Німеччині, Італії, Великобританії, Франції, Іспанії, Туреччини, Португалії, Латвії, Білорусі, Росії, Польщі , США, Аргентині, Колумбії, Еквадорі, Австралії, а так само є номінантом і призером деяких національних і міжнародних фотоконкурсів і одним із засновників LAFA (Асоціації аналогової фотографії Литви).

За сприяння Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простору та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.
Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери:
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Творча співдружність Photogrammer.Media

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
проект «Українська Фотографія»
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Титульний спонсор:
L&V Studio