Фотовиставка «ЖИТТЯ ЗА ХМАРАМИ», Олена Долженко і Володимир Оглоблін

ЩО: фотовиставка «ЖИТТЯ ЗА ХМАРАМИ» від авторів Олени Долженко і Володимира Оглобліна (Україна)
ДЕ: Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 01 -17 вересня 2019 року
ВХІД: вільний

Це спільний проект Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки кінематографістів України щодо виставкового простіру та серії виставок кінематографістів та фотохудожників у Центральному Будинку Кіно.

«Грузія - маленька, але неймовірно красива країна, в яку не можна не закохатися з першого погляду. За давньою легендою ії називають «дарунком Бога». Так, Грузію дійсно можна вважати справжнім небесним подарунком, бо тут є все: і високі гори, і море, і сонячні долини, і багата земля, і красиві стародавні міста, містечки й селища і, що найголовніше, дуже щирі і відкриті люди. Вперше побувавши в Грузії ще навіть у минулому столітті, ми чотири роки тому знов відкрили ії для себе. І так і не зупиняємось, кожного року повертаючись за новими враженнями, яскравими емоціями, раптовими зустрічами і, звісно, гарними світлинами. Нам вже вдалося дуже багато побачити й зняти, і все одно, кожна наступна подорож неодмінно дарує нові відкриття. Це красиві ландшафти, міста зі старовинними і сучасними дивами і місця високо за хмарами, яких майже не торкнулася цивілізація і куди потрапити щастить далеко не кожному. Одне з таких дивовижні місць - гірська Сванетія або «Край тисячі веж», що відома своїми стародавніми архітектурними скарбами та мальовничими пейзажами, представлена для Вас на нашій фотовиставці.»

З повагою, Володимир Оглоблін і Олена Долженко

 

ПРО АВТОРІВ:

Володимир Оглоблін - народився у Харкові у 1954 році. Закінчив у 1980 р. історичний факультет Харківського державного університету, де вперше доторкнувся до фотографічної творчості.
· 1978 –1989 рр. – «аматорська» епоха,
· 1990 – 2019 рр. – професійна робота в рекламній та художній фотографії,
· 1989 рр. - член Національної спілки фотохудожників України.
Засновник і керівник Авторської фотошколи Володимира Оглобліна. Лавреат вітчизняних та закордонних виставок, конкурсів фотографії: Прага (Чехія), Ліль, Марсель (Франція), Мюнхен, Нюрнберг (Німеччина), Рига (Латвія), Челефьорд (Норвегія), Київ, Харків, Рівне, Хмельницький, Львів, Полтава.
Учасник багатьох фотоекспедицій: Земля Франца-Йосипа (Арктика), пустеля Каракуми, Кизилкуми (Сер. Азія), гірський масив Тянь-Шань, Якутія, Колима, Чукотка (до 2013 р.), Туреччина (Каппадокія, Немрут-Даг), Марокко та інші.
Видано 20 книг та фотоальбомів. Провів понад 30 авторських фотовиставок. Окрім цього, організував і провів 7 фотовиставок старовинної фотографії харківських митців др. пол. 19 – поч. 20-го століття.

Олена Долженко - народилась у 1975 році. З народження і по теперішній час живе і працює у Харкові. У 1997 році закінчила економічний факультет Харківського Національного технічного університету.
Фотографувати та мандрувати світом почала ще в шкільні роки, але згодом це захоплення стало набагато більшим, ніж простим хобі. У 2015 закінчила курс в Авторській фотошколі відомого майстра Володимира Оглобліна. Саме це стало початком «дзеркальної ери», поштовхом для глибокого занурення у світ фотографії. Відтоді фотографія для неї стала способом життя, постійного творчого пошуку й розвитку.
Основні творчі напрямки: тревел- і стріт-фотографія, пейзажна фотографія та репортаж. Член Національної спілки фотохудожників України (з 2019 р.). В активі - персональна фотовиставка “Дарунок Бога” (Харків), а також участь у багатьох виставках світлин (Харків, Київ, Хмельницький, Суми), фотоплєнерах і фотоекспедиціях.
Куратор експозиції:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери:
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Творча співдружність Photogrammer.Media

Медіа підтримка:

fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
Проект «Українська Фотографія»
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Рекламна підтримка:
L&V Studio