«FINE LINE» фотовиставка аналогового колажу


ЩО: «FINE LINE» фотовиставка аналогового колажу, автор ALIS LA LUNA, (Ukraine)
ДЕ: Арт-простір LAVRA Studio, Мала Опера, вул Дегтярівська 5, Київ, Україна
КОЛИ: з 28 серпня до 14 вересня 2019 року (кожного дня 12:00-22:00)
ВХІД: вільний

Відкриття фотовиставки: 29 серпня 2019 року, о 19:00

Про проект:
Наскільки ми можемо довіряти своїм очам? У сучасному світі, з усією його великою кількістю інформації, ми втрачаємо навички концентрації, переглядаємо тексти по діагоналі і дивимося кожне фото в стрічці в кращому випадку кілька секунд. При такому темпі, очевидно, не здатні все проаналізувати, а сприйняття більше покладається на стереотипи і попередній досвід. Нова серія робіт «Fine Line» художниці Alis La Luna про те, що будь-яке судження повністю залежить від бекграунду глядача, і потрібно приділити час, щоб зробити висновки. З відстані зображення можуть здаватися абстрактними, але при наближенні ми бачимо, що кожен колаж це поєднання двох образів, які разом створюють новий сенс. Як об'єкти взаємодіють між собою? Де грань між їх світами? Як ми розуміємо, що перед нами, якщо ми бачимо тільки частину цього? Кожен глядач визначає відповіді для себе сам, опираючись на власний досвід.

Про автора:
Візуальна художниця, арт колажистка і фотографиня, та просто творча людина, яка відчайдушно намагається вижити в цьому політичному та економічному світі, якому насправді глибоко наср@ти на творчих людей ...
Alis La Luna закінчила Університет Креативного Мистецтва в м Кент, Великобританія. Отримала ступінь бакалавра з сучасноі фотографічноі практики і закінчила фундаментальнии курс з мистецтва та дизаину.
Нещодавно переїхала у свою майстерню на Татарці (Київський Інститут Автоматики). “Те, як я працюю я порівнюю з джазом (хоча це не моя музика, але процес схожий) - все дуже спонтанно і фрі хенд (тобто бажано без ескізів), інтуїтивно. Я люблю бути в моменті, тут і зараз, і моє мистецтво повинне бути схожим. У колажі зараз люблю мінімалізм, але з таким же підходом.”


Куратор:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kyivphotos Hall 2012

Партнери:

Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kievphotos-Hall 2012»
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Творча співдружність Photogrammer.media

Медіа підтримка:

fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Рекламна підтримка:

L&V Studio