Фотопроект «МетаМодерн. Пошук досконалості»


ЩО: проект з художньої фотографії «МетаМодерн. Пошук досконалості»
ДЕ: МВЦ музею исторії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7, Київ, Україна
КОЛИ: 17 липня - 11 серпня 2019 року
ВХІД: вільний

Запрошуємо на відкриття проекту з художньої фотографії «МетаМодерн. Пошук досконалості» - 17 липня 2019 року, о 18:00, Музей історії Києва.

Філософи сучасності шукають відповіді на питання, які постійно стають перед суспільством. Здається, це було вчора, коли об’явили, що епоха Модерну закінчилась. Пішла ціла історія суспільних відношень та мистецтва, яке виросло на модерні. Абсолютні істини стали не в моді.

В кінці 1960-х народився Постмодерн. Мікшування культурних надбань всіх епох у одному творі. Сміливі експерименти з кольором, формою та лініями. Нонконформісти стали модними. Але рух розвитку не зупинити. І ось філософи кажуть про народження нового явища Метамодерну. Ніхто вже не підкаже індивідууму правильний шлях до абсолютної істини. Кожен мислитель або митець має власним шляхом йти до вершини. Де його чекає та сама недосяжна істина. Ми знову повертаємось до висловлювання Мао Цзедуна середини ХХ сторіччя: «Ціль ніщо – рух все».

З 17 липня 2019 року в одному з найкращому виставковому залі України – в музеї Історії Києва (третій поверх) відкривається виставка художньої фотографії «МетаМодерн. Пошук досконалості». Митці покажуть свої проекти, за допомогою яких вони досліджують світ. 15 авторів з усієї України розкриють явища розвитку мистецтва у епоху змін.