Євген Ком, фотовиставка «THE BEST»

ЩО: фотовиставка «THE BEST», автор Євген Ком (Україна)
ДЕ: Будинку Кіно, вул. Саксаганського 6, Київ, Україна
КОЛИ: 21 липня – 04 серпня 2019 року,
ВХІД: вільний

Ця фотовиставка являє собою добірку найбільш вдалих робіт, на суб'єктивний погляд автора, за сороколітній період творчості. Улюблений жанр - документальна фіксація того, що за словами автора «чіпляє». Найчастіше зображення відрізняються іронічним стилем з філософським підтекстом.

Євгена не цікавить події як інформація сама по собі, хоч якою драйвовою вона не була. Така фіксація ближче фотожурналістиці, яка іноді нехтує естетичною подачею, заради конкретики. Автору ближче пошук художніх засобів, створення образу, що діють в першу чергу на емоції.

Вібрації, які виходять від гри пластичних форм у вигляді перегуків, графіки тіней, контрформами, метафоричністі об'єктів, впливають чуттєво на всіх по різному і ці почуття неможливо вербалізувати через неповторне сприйняття, зі своїми асоціаціями, залежними від освіти, досвіду і природних даних. Ми в постійній зміні, тому важко дати однозначну оцінку відкадруванню моменту, вирваному авторським баченням з загальної реальності.

Без сумніву, фотографія має шанс на довге життя, де зображальність дружить з змістом і допомагає занурити глядача через «смачну» форму в світ авторських ідей і відбитих образів реальності. Будь-яка документально-образна фотографія, як і наше життя, не має кінцевої відповіді, але залученість в процес «проживання» має реальний, можливо єдиний, сенс будь-якого мистецтва.

Євген Ком, член Запорізького фотоклубу з 1998 року, член НСФХУ з 1991 року. Закінчив в 1988 році МГІК, кафедру кінофотомайстерності. Лауреат великої кількості зарубіжних і вітчизняних фотоконкурсів та фестивалів, брав участь більш ніж у 300 фотовиставках та фотосалонах.

Куратор експозиції:

Валерій Лещинський Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери:
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Творча співдружність Photogrammer.Media

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
Проект «Українська Фотографія»
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Рекламна підтримка:
L&V Studio