Художня галерея «Видиво»

В Києві відкрилась нова Художня галерея «Видиво», що спеціалізується на інтер’єрній фотографії.

Сучасний дизайн квартир, офісів, ресторанів, інших закладів потребує красиві й оригінальні фотороботи великого розміру й високої якості.

Мета галереї «Видиво» - відображання тенденцій в сучасному утилітарному мистецтві, організація виставок й освітніх проектів присвячених інтер’єрному фото, сприяння самореалізації й творчому розвитку авторів, виховання смаків арт-споживачів.

В першу експозицію увійшли твори ВАЛЕРІЯ БЕКЕШКО (Ukraine) з проектів «МІЖ НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ» та «ЗА ТЕЧІЄЮ НЕБА».

Його творчість – це той випадок коли художник стає фотографом. Коли у кожну світлину автор додає своє художнє бачення сюжету. Так з'являється трохи більше ніж фотографія. Зображення набувають мальовничості картин. У творах автора присутні як відстороненне споглядання за дійсністю, так і емоційне сприйняття краси навколишнього світу.

Про автора:
Бекешко Валерій Вікторович, 1967 року народження. Живе у Києві. Фотографія – захоплення з дитинства. Але з розумінням себе як фотомитця працює останні 10-12 років. Улюбленними є напрямки пейзажу та стріт-фото.
 
Час роботи виставки - 18:00 - 23:00 (кожного дня, без вихідних) Арт-клуб «ВИДИВО й ВИНО»
Київ, Будинок Художника на Львівській площі (Січових Стрільців 1-5), центральний вхід, 4 поверх, зал 403Консультація і купівля авторських фоторобіт – b-kesha@ua.fm
 
Запрошуємо авторів до співпраці.
Участь у виставці-продажу інтер’єрних фоторобіт – безкоштовна.
До експозиції  приймаються оформлені авторські фотороботи форматом 60х90см і більше. Відбір проводить експертна група галереї «Видиво».
Умови участі для кожного автора індивідуальні.
 
Контакти:
тел.: +380 66 355 1847
e-mail: photofilm17@gmail.com