Комерційна фотографія: практичні поради професійного фотографа

 
ЩО: презентація книги «Комерційна фотографія: практичні поради професійного фотографа»
ДЕ: Арт-клуб «Видиво й вино», Центральний Будинок Художника, вул. Січових Стрільців 1-5, к.403, Київ, Україна
КОЛИ: 07 квітня 2019 року, о 16:00
ВХІД: 100 грн. (з них 70 грн. - депозит на ваше мінімальне замовлення з меню бару)

Усіх, кому не байдуже фотомистецтво, однодумці, пізнання, спілкування на зустріч клубу фотографів «VALERY LESHCHYNSKY PHOTO CLUB».

Київський фотохудожник Олег Жарий виступить з презентацією книги «КОМЕРЦІЙНА ФОТОГРАФІЯ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ПРОФЕСІЙНОГО ФОТОГРАФА».

Якщо Ви вже навчилися робити хороші фотографії і хочете заробляти гроші на улюбленому хобі, але не знаєте, з чого почати, ця зустріч - для вас!

Олег Жарий - автор популярного навчального посібника «Цифрова HDR-фотографія і панорамна зйомка. Практичні поради щодо створення вражаючих фотографій» (Київ: Скай Хорс, 2011).

У новій книзі «Комерційна фотографія: практичні поради професійного фотографа», автор розповідає про свою кар'єру в професійній фотографії, що почалася в 2002 році. Його досвід допоможе вам зробити перші кроки в комерційній фотографії - вибрати жанри зйомки і апаратуру, створити ефектний портфоліо і сайт, підкаже, де і як знайти клієнтів.

Розкриваючи безліч секретів професії, автор дає докладні поради по практиці продажів готових фотографій і фотографічних послуг, формування ціни, а також по ефективним методам реклами. Описані в книзі історії найбільш продаваних фоторобіт допоможуть вам розвинути вміння побачити ситуації, в яких ви створите свої шедеври.

Рукопис у повному обсязі доступна за посиланням >>> http://zharii.kiev.ua/data/media/42/BookCommerce17June2011.pdf

Запрошуємо всіх, кому цікава дана тема, до засідання клубу ознайомитися з матеріалом і підготувати питання. На презентації автор відповість на них і розповість про те, що не увійшло в книгу (не для широкої публіки).

Координатор проекту:
Валерій Лещинський, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери заходу:
Національна спілка фотохудожників України
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча співдружність Photogrammer
Журнал «Культурний тренд»

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Довідкова інформація:
e-mail: photofilm17@gmail.com