«ФОТОКЛУБ ВАЛЕРІЯ ЛЕЩИНСЬКОГО» СКЛИКАЄ ДРУЗІВ!

ЩО: фотозустріч «ФОТОКЛУБ ВАЛЕРІЯ ЛЕЩИНСЬКОГО»
ДЕ: Арт-клуб «Видиво й вино», Центральний Будинок Художника, вул. Січових Стрільців 1-5, 4 поверх, к. 403, Київ, Україна
КОЛИ: 24 березня 2019 року, о 16:00
ВХІД: 100 грн (з них 70 грн - депозит на ваше мінімальне замовлення)

«ФОТОКЛУБ ВАЛЕРІЯ ЛЕЩИНСЬКОГО» ЗАПРОШУЄ!

Всіх друзів, і хто цікавиться арт-фотографією на неформальну клубну зустріч. Кожен зможе виступити з презентацією на великому екрані свого портфоліо.Будемо цікавитись одне одним, вільно спілкуватися на творчі теми, отримувати естетичне задоволення від споглядання на великому екрані світового фотодоробку і послухаємо цікаві повідомлення та розповіді колег.

ПРОГРАМА ФОТОЗУСТРІЧІ:

24.03.2019 16:00 - 17:00
Творча зустріч з авторкою фотопроекту «PALMYRA, 9 km» Оленою Новгородцевою.
Мисткиня розповість про фотозйомку одного з унікальних місць Сирійської землі - Пальміри, найважливішого культурного і торгівельного центру Стародавнього світу, через який проходив караванний шлях між Східом і Західом. Місто пережило безлічь воїн і було віддано забуттю на тисячу років. У XVII столітті руїни були виявлені, а в 1980 році Пальміру внесли до складу Всесвітньої спадщини Юнеско. Знімки були зроблені в 2011 за тиждень до початку військових дій. Зараз велика частина артефактів зруйнована або вивезена і ці кадри вже стали документально – історичними.

24.03.2019 17:00 - 18:00
Відомій український автор та видавець фотокниг Всеволод Ковтун: «ЯК АВТОРУ БУДУВАТИ ФОТОКНИГУ і ЯК ФОТОКНИГА БУДУЄ АВТОРА» (приклад фотокнига "УКР.ІТТЯ" та інші авторські фотокниги).
Грунтуючись на власному досвіді спікер розкаже про всі етапи роботи - від задуму, роботи над проектом, відбору знімків, вибору форми подачі, варіантів видання, технічного виробництва книги і її подальшої долі аж до Амазону і перших осіб держави. Розповість про помилки, які допустив і яких уникнув. Проведе огляд про фактичне сприйнятті різної аудиторією авторських фотокниг та співвідношення з іншими арт-проектами, роботами колег, ситуацією в країні та світовими трендами.

24.03.2019 18:00 - 19:00
Вільна демонстрація авторських портфоліо. Обговорення та обмін враженнями.
Готуйте добірки своїх фоторобіт на флешках у форматі JPEG до перегляду на великому екрані (кількість файлів тривалістю до 10 хв.). Можете запропонувати свою супроводжувальну музику, а можете скористатися нашою фонотекою.

З повагою й кращими побажаннями,
Валерій Лещинський Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери:
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kievphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва,
Творча співдружність Photogrammer

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:
L & V Studio

Партнерська служба безпеки:
СІРІУС, Київ

Фотографія на заставці - Олександр Фролов, 2018