Фотопроект «ЛЯЛЬКОВА КОМЕДІЯ»

ЩО: фотопроект «ЛЯЛЬКОВА КОМЕДІЯ», автор Артем Ляхович (Україна)
ДЕ: АРТ-простір Lavra Studio, Мала Опера, вул. Дегтярівська, 5, Київ, Україна
КОЛИ: 17 - 29 березня 2019 року, з 12:00 до 22:00 (кожного дня)
ВХІД: вільний

«ЛЯЛЬКОВА КОМЕДІЯ» special photo project, АРТЕМ ЛЯХОВИЧ (Україна)
Відкриття 17 березня 2019 року, о 15:00

П’єро та Арлекін. Дві найпопулярніші маски італійського театру del arte давно стали архетипами у фундаменті світового мистецтва. Де лише не зустрінеш цю парочку – в комедіях Гоцці та Лопе де Вега, на картинах Ватто, Сезанна, Сомова, Пікассо, в музиці Шумана та Стравінського, в поезіях Верлена та Блока...

Сум та зухвалість, меланхолія та сарказм – протилежності, що походять від повік ворогуючих стихій води та вогню. П’єро та Арлекін – символи полярних темпераментів, і водночас символи театру, буфонади, артистизму, блискучого експромту. Адже італійська вулична комедія масок del arte й була колективною імпровізацією акторів. Пізніше ця традиція разом із своїми персонажами перейшла до лялькового театру.

Але уявімо, що за його лаштунками маленькі актори оживають та грають свою комедію, яка анітрохи не втрачає в серйозності через те, що її герої – ляльки. Вона закінчується так само, як і більшість комедій театру під назвою «життя»…

На третій персональній виставці відомого фотографа та бодіарт-художника Артема Ляховича представлені кращі роботи з театралізованого фотопроекту «Лялькова комедія» за участю знаних в Україні професійних моделей та актрис Даші Коваленко (П’єро) і Віліни Баязитової (Арлекін).

Про автора:
Унікальні бодіарт-проекти Артема Ляховича – це синтез фарб, світла і театру, втілений в казкових образах дивовижних істот. Артем Ляхович (Artem Lyakhovich) (нар. 1982) - київський фотограф, піаніст, композитор, музикознавець, письменник, художник, кандидат мистецтвознавства, доцент КІМ ім. Глієра. Фотографією займається з 2006 року. Улюблений жанр - дитячий портрет, фотоказка, бодіарт. Працює в індустрії дитячої моди, знімає для Main People Magazine". Ексклюзивні бодіарт-проекти Артема Ляховича, що поєднують фотографію, малюнок, театр і digital art, набули популярності в столичному модельному середовищі.

автор Артем Ляхович
автор Артем Ляхович
автор Артем Ляхович
Координатор проекту:
Валерій Лещинський, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об’єднання «Kievphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча співдружність Photogrammer

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:
L & V Studio