Фотовиставка «ГЕОМЕТРІЯ КРАЄВИДУ»

ЩО: фотовиставка «ГЕОМЕТРІЯ КРАЄВИДУ», автор Вадим Козловський
ДЕ: галерея «Kievphotos-Hall», Київська публічна бібліотека ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.: +380 44 529-14-73
КОЛИ: 14 - 28 березня 2019 року, пн-пт: 11:00–19:00, нд: 11:00-18:00, сб: вихідний
ВХІД: вільний

Відкриття фотовиставки «ГЕОМЕТРІЯ КРАЄВИДУ», автора Вадима Козловського (Україна)
14 березня 2019 року, о 18:30 у приміщені Київський публічної бібліотеки ім. М.В. Гоголя

"15 квітня 1904 році у листі до Еміля Бернара Поль Сезан озвучив один зі своїх найпопулярніших, як зараз говорять, мемів. «Трактуйте природу за посередництвом циліндра, кулі та конуса у перспективних скороченнях». Цей простий, на перший погляд, постулат послужив теоретичною основою для розвитку образотворчого мистецтва та розквіту різноманітний художніх течій на багато років уперед. Рівно через століття, у квітні 2004 році я почав знімати пейзажі, з метою мого персонального вивчення натури, які можна об’єднати загальною назвою «Геометрія краєвиду». У цих пейзажах я втілив своє власне розуміння сказаних Сезаном слів. Попервах я знімав ще на плівку, а з 2006 року, перейшовши на цифру, усі подальшу роботу над проектом проводив саме у цифровому варіанті, так що плівкові кадри так і залишилось невідсканованими. У представленому альбомі частина робіт , що були зроблені з 2006 по 2015 роки. Усього колекція містить близько 100 зображень. На моїх фотографіях зображена переважно земля, - зорана, засіяна, інколи біла, засніжена, або прикрашена кольорами того, що на ній вродило, земля зі слідами перебування людини, - але людей на фотографіях немає, як немає і слідів індустріального впливу на середовище,- стовпів, дротів тощо. Лінії, форми та кольорові площини,- це мої зображувальні засоби, а головна героїня моїх фотографій – Мати - Земля. Цикл «24 засніжені краєвиди» є однією з чотирьох частин колекції."

Вадим Козловський

Про автора:
Вадим Козловський, фотохудожник, живе і працює у Вінниці. Один з найвідоміших українських фотографів. Він є членом Національної спілки фотохудожників України з моменту її заснування, а також входить до складу художньої ради. На його рахунку близько 50 проектів у 35 країнах світу. Вінничанин брав участь у численних українських та зарубіжних конкурсах у Франції, Італії, Ірландії, Польщі, Грузії та багатьох інших країнах. У 1997 році був нагороджений почесним званням «Художник Міжнародної федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО (AFIAP)».

автор Вадим Козловський
автор Вадим Козловський
автор Вадим Козловський
Координатор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative / Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери проекту:

Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча співдружність Photogrammer

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Міжнародний туризм»
журнал «Культурний тренд»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:
L & V Studio